Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Prośba o radę
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam był ten temat na starym forum ,może ktoś z obecnych pamięta ,chodzi o stopy i nogi mojej lekarki ,powiedziałem jej o tym moim fetyszu ale czy pójść dalej bardzo mi się podobają jej nogi i stopy szczególnie w rajstopach czarnych ,zagadać ,zaproponować czy coś by dała do wąchania?
Odpowiedz
Zagadaj najwyżej zmienisz przychodnie Uśmiech
Odpowiedz
Świat należy do odważnych Oczkoa tak poważnie to daruj sobie, nie tędy droga Uśmiech
Odpowiedz
dlaczego mam darować sobie ? stopkowymen nie będę zmieniał lekarza ta jest dobra
Odpowiedz
Dlaczego?, bo fantazja a rzeczywistość to nie to samo Uśmiech
Odpowiedz
ale może się spełnić nie uważasz .
Odpowiedz
(16-01-2017, 15:22)mesutozil5645 napisał(a): ale może się spełnić nie uważasz .
Może i tak, choć Ja bym na to nie liczył Uśmiech
Odpowiedz
Ja bym spróbował,najwyżej się ośmieszysz
Odpowiedz
Zagadaj, powiedz to z usmiechem na twarzy i patrz w oczy. Smiej sie naturalnie - niech dziewczyna zauwazy ze masz do tego dystans i podchodzisz na luzie bez napaleństwa - to od razu Cie skresli. Rzuc jakims zartem, ze np fajnie jej rajstopy swieca, przynajmniej mandatu nie dostanie jak bedzie szla poza zabudowanym bo kamizelki lub odblasku nie potrzebuje Oczko nie wiem... cokolwiek... jak Ci sie temat rozkreci to kręć z wyczuciem dosc dlugo i na koncu zagadaj jak teren rozmiękczysz. Rozumiem ze pani nie ma chlopaka/meza itp.
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
to jest doktorka więc nie wiem ale męża może mieć bo ma podwójne nazwisko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości