Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ankieta: Jaką sytuację wolicie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
a)
81.48%
22 81.48%
b)
18.52%
5 18.52%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Pora to rozstrzygnąć
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ostatnie tematy poruszane na forum zainspirowały mnie do zadania pytania, które mnie zawsze nurtuje.

Jaką sytuację wolicie?
a) niezbyt atrakcyjna dziewczyna - ale ma zadbane stopy
b) ogromnie atrakcyjna dziewczyna - ale stopy w takim stanie, że wołają o pomstę do nieba.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Nienawidzę zaniedbanych stóp!! Zarówno u Kobiet jak i mężczyzn. Nic tak mnie nie dekoncentruje i "nie spuszcza ze mnie powietrza" jak brzydkie, zaniedbane stopy. Jestem bi. Zawsze ale to zaaaawsze patrzę na stopy. Co z tego że fajna laska albo przystojny facet jeżeli spojrzę na stopy a tam... pobojowisko. Mam swój sposób... albo raczej sprzęt. Profesjonalny do pedicur. Jeśli człek fajny to łapam stopy i robię z nimi porządek, u Kobiet idzie w ruch również lakier. Damskie stopy MUSZĄ być pomalowane, bez lakieru są aseksualne. Jestem okropna w tym względzie... nauczyłam wszystkie koleżanki z pracy dbać o stopy i malować paznokcie... u rąk też Język Język Język
Odpowiedz
Tez uwielbiam zadbane stopy zarowno jak i u dziewczyn jak i facetow. Wkurza mnie to jak dziewczyna jest ladna zgrabna i wogole a stopy ma zaniedbane i wogole
Odpowiedz
Zaniedbane stopy nie są dopuszczalne, więc wybieram wariant a Oczko
Odpowiedz
Ja wolę sytuację "b", a czemu, to napisałem w wątku Antonio Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Myślę, że raczej to będzie a, jak dziewczyna nie dba o stopy to od razu odpada, tym bardziej że nie szufladkuję dziewczyn kategoriami typu: fajna, bardzo fajna, brzydka, dla mnie musi być po prostu normalna, zwyczajna,skromna dziewczyna(a takie z reguły mają zadbane stopy, ładne pazurki, choć niekoniecznie pomalowane- oczywiście reguła ta, to moje doświadczenie).
A te dziewczyny, za którymi lata najwięcej facetów wcale nie mają jakiś super stópek, obserwuję i fotografuję stópki z ukrycia już kilka dobrych lat i stąd też mam takie, a nie inne doświadczenia Uśmiech
Odpowiedz
Ja zauwazylem ze czesto te mniej atrakcyjne dziewczyny maja ladniejsze stopy od tych tzw lasek
Odpowiedz
Ej Język ja jestem laska i mam śliczne stopy Język ehhh... ta moja wrodzona skromność Duży uśmiech
Odpowiedz
(09-12-2017, 00:51)Diabliczka napisał(a): Ej Język ja jestem laska i mam śliczne stopy Język ehhh... ta moja wrodzona skromność Duży uśmiech

Ty to jesteś Diabliczka  Uśmiech Hehe nie musisz być skromna, grunt że piszesz czystą prawdę, cenię takie coś Uśmiech
Odpowiedz
Diabliczko, widząc na zdjęciach tylko Twoje stopy (nogi), ciężko określić czy jesteś "laska". A poza tym laska to pojęcie względne, bo każdemu podoba się co innego.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości