Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Polskie na youtube
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PolecamUśmiech https://www.youtube.com/user/smelt20/videos
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
Dobra robota Uśmiech Skąd Ty znasz tyle tych stronek, kanałów na yt itp.? Duży uśmiech Sądziłem, że nic mnie nie zaskoczy, a jednak Duży uśmiech
Odpowiedz
(06-06-2016, 22:18)Wojt napisał(a): Dobra robota Uśmiech Skąd Ty znasz tyle tych stronek, kanałów na yt itp.? Duży uśmiech Sądziłem, że nic mnie nie zaskoczy, a jednak Duży uśmiech
Po prostu uwielbiam kobiece kształty stópUśmiech,miałem kiedyś profil na youtubeUśmiech
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie że to strona polki Uśmiech https://www.youtube.com/channel/UCV0Yrly...zNX0NhcoWg
Odpowiedz
(06-06-2016, 22:24)jacek74 napisał(a): miałem kiedyś profil na youtube
a ja swój mam wciąż Duży uśmiech ... jak ktoś ma życzenie to mogę udostępnić link
Odpowiedz
A kolega ma tam własne filmy?, bo jestem zainteresowany Uśmiech
Odpowiedz
własnych nieee Język ... tylko potworzone playlisty klipów z kanałów, które mi się spodobały Oczko
Odpowiedz
(10-06-2016, 15:09)mikey napisał(a): własnych nieee Język ... tylko potworzone playlisty klipów z kanałów, które mi się spodobały Oczko
SzkodaUśmiech,mimo to dzięki.
Odpowiedz
żeby móc produkować własne materiały muszę mieć dziewczyny, które zgodzą się wejść w produkcję takich filmów a takich nie mam niestety Smutny (ale mimo wszystko zachęcam Cię, żebyś się rozejrzał, bo może znajdziesz coś w interesującym Cię klimacie Oczko ... jak się zdecydujesz daj znać... podam linka)
Odpowiedz
Ok,jestem zainteresowany, choć bardziej kręcą mnie prywatne klipy Uśmiech,nie tak dawno miałem prawie osiemdziesiąt filmów na moim koncie własnej produkcji ale nie wiem co mi odbiło Uśmiech,i wszystkie wykasowałem Uśmiech,na szczęście większość mam kopii, więc może kiedyś będzie replay Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks