Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Polska Ewa Farna
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ale mi się jej stópki podobają nóżki też ma boskie Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Ewa jest super. Zawsze o tym wiedziałem Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
właśnie oglądam drugi odcinek Idola i trafił się moment kiedy Ewa po wyjściu Panasa ze studia (po występie jednej z uczestniczek) wyciąga na oparcie jego krzesła swoje nogi (i przy okazji bose stopy)... udało mi się strzelić jedną fotkę na stopklatce (mogę zatrzymać obraz w dowolnym momencie a także cofać program do interesującego mnie fragmentu ale nieistotne Duży uśmiech ), ale mam problem z robieniem filmików (pomyślałem sobie, że nagram ten fragmencik ale du*a... mój szajsung odmówił w tym momencie współpracy Smutny ) i z wrzucaniem czegokolwiek z komórki na kompa przez kabel usb a czytnika kart pamięci niestety nie posiadam Smutny ... jakby komuś udało się uchwycić ten fragment to byłbym wdzięczny Oczko ... ktoś coś???
Odpowiedz
Mam nadzieję, że o to chodziło Uśmiech

[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
(23-02-2017, 01:54)mmattt napisał(a): Mam nadzieję, że o to chodziło Uśmiech
Oj Ewka jest niesamowitą fetyszystką Uśmiech Huh
Odpowiedz
Muszę zacząć Idola oglądać Duży uśmiech Dla stópek Ewci jak najbardziej warto!
Odpowiedz
Myślę że Ewa lubi swoje stópki i dlatego je pokazuje Uśmiech
Odpowiedz
To może w 3 odcinku oprze je na biurko. Oczko
Odpowiedz
(23-02-2017, 01:54)mmattt napisał(a): Mam nadzieję, że o to chodziło Uśmiech
dokładnie o to Oczko ... przydałby się jeszcze filmik z YT z tym fragmentem (jest fragment kiedy występ miała Agnieszka Gabryś ale nie ma już tego momentu kiedy po jej występie Panas wyszedł ze studia a Ewa korzystając z okazji wyciągnęła nogi na oparciu jego krzesła i wyeksponowała swoje bose stopy... filmik urywa się przed tym momentem)
Odpowiedz
Myślę że dziewczyna jest wyluzowana..ot tyleUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości