Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Polska Edyta Herbuś
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(22-06-2016, 21:14)fajnietu napisał(a): ...mnie to jednak dość skutecznie odstrasza...
Masz rację fajnietu kobiety z halluksami wyglądają mało atrakcyjnie,przytoczę sobie materiał znaleziony w internecie opisujący dokładnie powstawanie halluksówUśmiech
Wysoki obcas powoduje przeciążenie przedniej części stopy (przodostopia, a buty z ostrym czubkiem zwiększają ucisk na paluch i łuk poprzeczny stopy, co doprowadza do deformacji palców, rozwoju płaskostopia poprzecznego i bólu. Pod wpływem zniekształceń stopa zaczyna inaczej pracować: nierównomiernie rozkłada się ciężar ciała, paluch przestaje być mocnym punktem podparcia w czasie chodu, pogarsza się wytrzymałość struktur, które stabilizują stopę, mięśnie stają się słabsze, a nadmiernemu przeciążeniu ulega wewnętrzna krawędź stopy. 
Tak się kobiety poświęcają chodząc w niewygodnych butach na wysokim obcasieUśmiech)
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
...nie łudź się...kobiety w większości robią to dla siebie i innych kobiet...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=sY6tyamVf7Q Duży uśmiech
Odpowiedz
Jak dla mnie krzywe nogi stopy jak kajaki ,do tego te żyły napeczniale na stopach , jak by dopiero co zdjęła szpilki . Powiedzmy szczerze gdyby, nie ta tapeta ,na twarzy to nikt ale powtarzam nikt by do niej nie podszedł zagadać. Wielka PANI gwiazdeczka . Tak samo jak w Kolejorzu KTMW. .
Odpowiedz
Czy ktoś z was widział Edytę Herbuś na żywo, bez makijażu? Ja tak, bo miałam okazję prywatnie z nią kilka razy rozmawiać. To piękna kobieta, miła i sympatyczna. Nogi ma śliczne i stopy ładne. Ja bym na jej miejscu tylko pedicurzystkę zmieniła, bo źle ogarnia jej paznokci u stóp .
Odpowiedz
...następnym razem ją pozdrów od nas Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
fajnietu, zmieniłam miejsce pracy i teraz mogę nie mieć okazji jej widzieć. Ale jak się trafi, to pozdrowię Oczko
Odpowiedz
...nie wiem gdzie ma Ci się trafić...ale jesli w tej profesji, o której myślę to mam nadzieję mimo wszystko, że szybko się nie spotkacie Oczko ...źle jej nie życzę Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Dobre fajnietu sam bym lepiej nie napisał.
Odpowiedz
chudy1182, a skąd Ty wiesz jaki zawód ja wykonuję?
fajnietu, również mam nadzieję, że jeśli ponownie spotkam ją, to w innych okolicznościach - niezwiązanych z moją pracą Uśmiech

Edyta Herbuś z sesji dla magazynu VIVA!

Odpowiedz

Bookmarks