Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Polska Dorota Rabczewska [ DODA]
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Piękne stópki juz naszej starej gwiazdeczki dody Język Duży uśmiech

kolejne

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Zawsze mi się podobałaUśmiecha o stopach nie będę się rozpisywałUśmiech
Odpowiedz
Dokładnie, Doda ma przepiękne stópki Uśmiech
Odpowiedz
[Obrazek: ChYstuwg_t.jpeg] [Obrazek: NirRbOXj_t.jpg] [Obrazek: wzhvQ8Ab_t.jpg] [Obrazek: zXrhAtFp_t.jpg] [Obrazek: ze6vjgIP_t.jpg] [Obrazek: DtNS2iGF_t.jpg] [Obrazek: jhYvPW62_t.jpg] [Obrazek: uzptehNK_t.jpg] [Obrazek: qCn5uw65_t.jpg] [Obrazek: Rt0DVDnW_t.jpg] [Obrazek: zhgPFovn_t.jpg] [Obrazek: zeKRH7F7_t.jpg] [Obrazek: ZIPKonGE_t.jpg] [Obrazek: fguJvojf_t.jpg] [Obrazek: E2bRXeAq_t.jpg] [Obrazek: nsP97Yv8_t.jpg] [Obrazek: xoNih46e_t.jpg] [Obrazek: 0zCUsA0N_t.jpg] [Obrazek: O8MtqlQ0_t.jpg] [Obrazek: DjyGOuc4_t.jpg] [Obrazek: frEBdFiA_t.jpg] [Obrazek: nse1rKpa_t.jpg] [Obrazek: PnuDfeRs_t.jpg]
Odpowiedz
ostatnio na insta story wspominała o tym że smarowała stopy jakimis kremami - jeden mango drugi kokosowy i zrobiła ankiete czy zazdroscimy Dorocinskiemu bo sumie miał fajnie Zdziwko

to odnosnie filmu Pitbull nowego z nią, także jak ktoś już oglądał albo ma dostęp to może jakies screencapy z tej sceny? Język Język
Odpowiedz
(20-03-2018, 19:16)stfan0345 napisał(a): ostatnio na insta story wspominała o tym że smarowała stopy jakimis kremami - jeden mango drugi kokosowy i zrobiła ankiete czy zazdroscimy Dorocinskiemu bo sumie miał fajnie Zdziwko

to odnosnie filmu Pitbull nowego z nią, także jak ktoś już oglądał albo ma dostęp to może jakies screencapy z tej sceny? Język Język

podbijam Oczko
ciekawe jak sscena w calej okazalosci wyszla i czy bylo ich wiecej?widzial juz ktos film z obecnych tu? Uśmiech
Odpowiedz
Ja widziałem, scena z trailera to praktycznie 100% czasu z filmu. Jest też jedna migawka na bose stopy. To wszystko.
Wykazy scen ze stopami (1 z 4): https://tinyurl.com/yaj3cvok.
Kanał na YT: Jurny byczek
Odpowiedz
(21-03-2018, 23:52)krzysik1987 napisał(a): Ja widziałem, scena z trailera to praktycznie 100% czasu z filmu. Jest też jedna migawka na bose stopy. To wszystko.

No to mnie zawiodła Dodzia Język
Odpowiedz
jastrzabpost.pl
[Obrazek: All-ONS_1062924148-DSC.jpg]
Odpowiedz
Czekam, aż pojawią się zrzuty z Pitbulla, można to zobaczyć w recenzji Kinomaniaka (Artura Pietrasa) na yt, ale może jest tego więcej? Tymczasem zdjęcia z bosymi stopami, niektóre też uznałem za warte umieszczenia mimo obuwie. Parę też w skarpetkach/rajstopkach...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Bookmarks