Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Palce u stóp
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jeśli chodzi o paluszki to najbardziej lubię długie (jest to mój "fetysz w fetyszu" - duże stópki mnie bardzo podniecają Uśmiech ) i smukłe/chude. A jeśli chodzi o kolor to jak dla mnie najlepsze są takie "niecodzienne" jak żółte, pomarańczowe czy zielone Uśmiech Jeśli kolory "pazurków" są "tęczowe/rainbow" czyli każde inny kolor też mnie jarają Oczko Choć czerwone, bordowe, niebieskie czy czarne też są piękne. Czasem nawet "grubsze" stópki i paluszki są piękne Oczko Podstawa: muszą być zadbane.
Odpowiedz
Ja lubię zarówno długie jak i krótkie, w zależności od postury pani i budowy jej stopy Uśmiech
Odpowiedz
Palce i paznokcie mówią prawie wszystko o stopie. Na nie najpierw zwraca się uwagę i jak zrobią złe wrażenie to niestety stópka ląduje w koszu z opisem "brzydkie".
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
(07-11-2016, 19:15)przemq napisał(a): Palce i paznokcie mówią prawie wszystko o stopie. Na nie najpierw zwraca się uwagę i jak zrobią złe wrażenie to niestety stópka ląduje w koszu z opisem "brzydkie".
Zgadzam się, to jest coś co najbardziej przyciąga mój wzrok Oczko
Odpowiedz
Zależy od tego jak prezentuje się cała stópka, ale częściej zwracam uwagę na takie, które mają dłuższe palce. Nie chodzi mi tutaj o długie, jak u jakiejś kostuchy, ale smukłe. Duży uśmiech No i już najlepiej jak paznokcie są pomalowane w kolorze czerwonym lub różowym, ale inne odcienie też mnie jarają. Najmniej chyba gustuję w beżach. Oczko Najgorzej, to jak kobieta ma takie pokoślawione paznokcie, jeden długi, drugi krótki, trzeci obcięty krzywo itp. Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja lubei male droben stopki ale palsuzki lubie raczje dluzsze zeby bylo co ssacUśmiech a tak powaznei pomalwoane pazurki french, kolorowe, czerwone sa boskie!

Kocham kobiece stopkiUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości