Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Palce u stóp
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie lubicie paluszki u stóp, czy zwracacie na nie uwagę, jaki kolor paznokci?
Ja muszę powiedzieć, że palce u stóp działają na mnie mocno, szczególnie, gdy paznokcie są pomalowane w kolorach czerwony, bordowy lub czarny, inne kolory jakoś mniej lubię, ale to nie oznacza, że nie akceptuję, natomiast nie lubię, jak kobieta nie ma pomalowanych paznokci wcale, niby rzadko się to zdarza, ale jednak. A jak są już pomalowane, to uwielbiam zwłaszcza te zadbane paznokcie. Jeszcze cd. palców u stóp, to lubię przede wszystkim długie palce, a czy pierwszy, czy drugi jest dłuższy to nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Odpowiedz
ja w kobiecych stopach zwracam uwagę dosłownie na wsztstko: od rozmiaru, przez kształt stóp i jak układają się palce po ewentualny lakier na paznokietkach (moja dziewczyna maluje paznokietki stópek rzadko, bo i dość rzadko chodzi boso (najczęściej latem))
Odpowiedz
Dłuższe wąskie paluszki, do tego czerwony lakier lub french, lubię też czarny, a reszta kolorów w zależności czy mi podejdzie Duży uśmiech
Odpowiedz
(07-05-2016, 17:46).InTeL. napisał(a): Jakie lubicie paluszki u stóp, czy zwracacie na nie uwagę, jaki kolor paznokci?
Ja muszę powiedzieć, że palce u stóp działają na mnie mocno, szczególnie, gdy paznokcie są pomalowane w kolorach czerwony, bordowy lub czarny, inne kolory jakoś mniej lubię, ale to nie oznacza, że nie akceptuję, natomiast nie lubię, jak kobieta nie ma pomalowanych paznokci wcale, niby rzadko się to zdarza, ale jednak. A jak są już pomalowane, to uwielbiam zwłaszcza te zadbane paznokcie. Jeszcze cd. palców u stóp, to lubię przede wszystkim długie palce, a czy pierwszy, czy drugi jest dłuższy to nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

Dla mnie najładniejsze są małe zgrabne i krótkie paluszki oczywiście pomalowane paznokcieUśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
...smukłe...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Ja lubię raczej długie, ale z umiarem, smukłe palce. Przede wszystkim pomalowane!
Odpowiedz
preferuję paluszki długie, ale nie do przesady Uśmiech. płytka paznokcia dłuższa i opiłowana w kant, uwielbiam taki kwadratowy kształt paznokcia Uśmiech.
co do lakierów to jestem ich oczywistym fanem- najbardziej preferuję czarny, granatowy i biały, aczkolwiek poza żółtym żadnym lakierem na paznokciach stóp nie pogardzę Uśmiech. Na moje szczęście moja kobieta to również fanka paznokci i wszystkie pazurki są zawsze pomalowane, zaś te stóp zawsze zgodnie z moim życzeniem ^^

Odpowiedz
(07-05-2016, 23:13)jacek74 napisał(a):
(07-05-2016, 17:46).InTeL. napisał(a): Jakie lubicie paluszki u stóp, czy zwracacie na nie uwagę, jaki kolor paznokci?

Dla mnie najładniejsze są małe zgrabne i krótkie paluszki oczywiście pomalowane paznokcieUśmiech
Podpisuje sie pod tym.
Odpowiedz
nie cierpię odpryskującego lakieru...
A tak to bardzo podobają mi się paznokcie pomalowane na czerwono. Przewaznie ciemne kolory. A palce raczej krótkie.
Odpowiedz
Zdecydowanie srednia dlugosc paluszkow.
Uwielbiam paznokcie biale i z dobrze zrobionym frenchem. Potem tez bardzo jasne kremowe i rozowe oraz czarne. Reszta juz mniej ale tez akceptuje, oprocz najgorszego czerwonego. Nienawidze czerwonych zadnych.. blee. Musi byc naprawde super nalozony i dopasowany do paznokci zebym wogole minimalna uwage zwrocil. Mi osobiscie czerwony nie podchodzi wogole - tak bylo, jest i bedzie.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości