Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Opowiadania
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie widzę nigdzie działu z opowiadaniami. Myślę, że warto byłoby taki stworzyć, to zawsze była dość ważna część każdego z forów Uśmiech
...popieram inicjatywę,...
...pozdrawiam....
(04-05-2016, 15:20)wertysy napisał(a): Nie widzę nigdzie działu z opowiadaniami. Myślę, że warto byłoby taki stworzyć, to zawsze była dość ważna część każdego z forów Uśmiech

Racja, pojawi się taki dział Uśmiech
jestem zdecydowanie za tym, żeby się pojawił Duży uśmiech
Już się pojawia. Zapomniałem, wybaczcie :>
a będzie wprowadzony podział opowiadań na "Prawdziwe" i "Fikcyjne"???... na Stopomanie, którego adminem był di był też dodatkowy dział "Interaktywne", ale trzeba by było przeprowadzić ankietę wśród użytkowników, żeby się przekonać czy w ogóle (i jeśli tak to jak duże) byłoby zainteresowanie takim działem
Podział na Fikcyjne, Prawdziwe, Interaktywne, etc. jest np. na Polskim Forum Łaskotek. Biorąc pod uwagę zaangażowanie pisarzy myślę, że taki podział nie jest potrzebny. Wystarczy u góry tekstu zaznaczyć, czy opowiadanie jest prawdziwe czy nie.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
(19-07-2016, 11:34)Black napisał(a): Podział na Fikcyjne, Prawdziwe, Interaktywne, etc. jest np. na Polskim Forum Łaskotek.

ano wiem, że jest, bo sam (co prawda ostatnio rzadziej, ale jednak Oczko ) Duży uśmiech ...
(19-07-2016, 11:34)Black napisał(a): Wystarczy u góry tekstu zaznaczyć, czy opowiadanie jest prawdziwe czy nie.
no właśnie to miałem na myśli Duży uśmiech

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości