Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Oglądanie filmików/zdjęć z tematyką fetyszu stóp
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mam do was pytanie, jak często przeglądacie zdjęcia stóp w internecie i jak często oglądacie filmiki z tematyką fetyszu stóp? Co bardziej wolicie, przeglądać zdjęcia, czy oglądać filmiki?
Ja osobiście wolę oglądać filmiki, bo jest to po prostu ciekawsze, a oglądam jakieś 3-4 razy w tygodniu, a więc często, a poświęcam temu jakieś 20-30 minut. Cd. przeglądania zdjęć to właściwie wchodząc na te forum przeglądam jakieś zdjęcia, tak więc robię to niemal codziennie, z tym że nie poświęcam na to zbyt dużo czasu, bo jakieś kilka minut.
Odpowiedz
No ja na przykład regularnie przeglądam takie rzeczy
Odpowiedz
A ja codziennie z zachowaniem kolejności, najpierw stopy mojej żony potem zdjęcia z internetu Uśmiech))
Odpowiedz
Ja ograniczam się do przeglądania forum, czasem coś obejrzę.
Odpowiedz
Ja przeglądam forum i różne stronki gdzie są zdjęcia/filmiki o tematyce stópkowej Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja prawie codziennie przeglądam tematykę stopkowa i nozkowa plus forum Uśmiech
Fotki i filmiki Uśmiech
Odpowiedz
Kiedyś dwa do trzech razy w tygodniu oglądałem femdom tube lub fetish tube. Ze zdjęciami zadziej ale jak zarejestrowalem się na forum to wejdę od czasu do czasu zeby obejrzeć zdjęcia wrzucone przez użytkowników.
Odpowiedz
Ja w sumie codziennie, tylko z różną intensywnością przeglądam zdjęcia i filmiki w internetach. Czasami przegląd jest bardzo owocny, a czasem strata czasu, ale to podejrzewam akurat standard.
Odpowiedz
Wolę ruchome obrazy.
Odpowiedz
U mnie jest różnie, czasami mam ochotę, a czasami nie i odkładam ten fetysz na naprawdę długi czas.
Kiedyś codziennie przeglądałem wikifeet, dzisiaj raczej jest to raz na kilka miesięcy.
Osobiście poświęcam więcej czasu na zdjęcia, ale nie dyskredytuje filmów, po prostu przeglądanie zdjęć jest dla mnie wygodniejsze, i szczerze mówiąc jest dużo filmów o tematyce fetyszu stóp, które są kiepskie. Chociaż powoli przekonuje się do filmów.
Odpowiedz

Bookmarks