Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowy dzial
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sadzicie o utworzeniu nowego dzialu w ktorym uzytkownicy beda mogli podawac info o stopkowych scenach z filmow i seriali oraz wrzucac screeny/filmiki tak jak bylo to na stopomanie Oczko ?
(03-05-2016, 18:01)damianokt napisał(a): Co sadzicie o utworzeniu nowego dzialu w ktorym uzytkownicy beda mogli podawac info o stopkowych scenach z filmow i seriali oraz wrzucac screeny/filmiki tak jak bylo to na stopomanie Oczko ?

Ja jestem na tak, jednak chciałbym żeby większa ilość użytkowników wypowiedziała się w tym temacie.

Nie chciałbym też tworzyć kolejnego działu, który będzie miał 0 wpisów Uśmiech
zapewniam Cie ze jesli taki dzial powstanie na pewno nie bedzie pusty (na biezaco sledze kilka seriali w poszukiwaniu stopkowych scen i cos tam w swojej "kolekcji" mam) ale ok poczekajmy na opinnie inych Oczko
Jak dla mnie może być Uśmiech
...pozdrawiam....
Ok, jeśli masz materiały i chciałbyś się nimi podzielić to zapraszam Cię do nowo otwartego działu: "TV Alert" http://stopomania.pl/Forum-TV-Alert

Uśmiech
spoko Uśmiech dzieki
ok 21 cos tam naskrobie bo teraz pisze z telefonu
(03-05-2016, 18:48)damianokt napisał(a): zapewniam Cie ze jesli taki dzial powstanie na pewno nie bedzie pusty (na biezaco sledze kilka seriali w poszukiwaniu stopkowych scen i cos tam w swojej "kolekcji" mam) ale ok poczekajmy na opinnie inych Oczko

(03-05-2016, 19:06)damianokt napisał(a): spoko Uśmiech dzieki
ok 21 cos tam naskrobie bo teraz pisze z telefonu

Super, dzięki Uśmiech

Bookmarks