Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowości na forum - przyjęte propozycje, zmiany
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brawo DiabliczkoUśmiech wyjęłaś mi to z ust
Odpowiedz
(27-03-2018, 09:14)Diabliczka napisał(a): Osobiście podwyższyłabym nawet liczbę postów i dodała jeszcze do tego punkty reputacji co by posty były merytoryczne a nie "fajnie/podoba mi się".

Jeżeli w ogóle bariera postów ma mieć jakiekolwiek znaczenie, to właśnie ich wydźwięk powinien być jak najbardziej merytoryczny. Inaczej nabicie 15 postów wpisami "fajne", "podoba mi się" nie będzie stanowiło problemu, a jakość forum na tym i tak nic nie zyska.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Byłem użytkownikiem jeszcze na starym stopomaniaku - wydaję mi się z perspektywy lat, że udzielają się i tak te same osoby - pomimo różnych obwarowań - kiedyś była nawet opcja opłacenia dostępu do tzw. strefy VIP.
Dla mnie osobiście najciekawszy jest dział z samodzielnymi produkcjami gdzie obserwuję kilka wątków...i chciałbym tam wrócić! Ale jak się nam rozmowa rozwinie to 15 postów jeszcze dzisiaj dobiję...i to merytorycznychUśmiech
Odpowiedz
(26-03-2018, 23:39)Stopomaniak napisał(a): Dodałem dziś nową grupę "stały bywalec", do której automatycznie będą przenoszenia użytkownicy po napisaniu 15 postów na forum
a czy przenosiny do tej grupy dotyczą też użytkowników, którzy dużo przed utworzeniem tej grupy osiągnęli lub przekroczyli wymagany limit 15 postów???
Odpowiedz
Mario21 czyli chcieć to móc Oczko
Odpowiedz
Mario21, to, że ten wątek w pewnym sensie zmusił Cię do pisania postów nie oznacza, że one cokolwiek wnoszą do forum. Bardziej tutaj chodzi o to, żeby korzystać z fotek innych jednocześnie dając coś od siebie. Przynajmniej mi się wydaje, że taka jest ideologia obwarowania działu multimedia ilością napisanych postów. Bo jeżeli nie, to faktycznie te 15 postów nie ma sensu. W off-topie można sobie popisać w martwych tematach i po kilku minutach się ma wymaganą liczbę postów.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
A czy ktoś na poważnie sprawdza pod kątem merytorycznym oraz sensem zawartej treści ostatnio spłodzone na forum posty? Bo ja w ciągu pierwszej minuty po wejściu na forum znalazłam min. dwa nadające się do kosza.
Nie ma tu dobrego rozwiązania i nie będzie. Nawet idiota jest w stanie ulepić na odczepnego 15, a nawet więcej postów, które nadal będą zgodne z zasadami forum.
Mnie na szczęście kompletnie nie zależy na dziale Multimedia i od dawna bywam tam raczej sporadycznie.

Piszę to nie po to by się czepiać, tylko by pokazać, że wymagacie czegoś co jest zwykłą mrzonką.
Odpowiedz
Wg mnie liczba wymaganych postów może spokojnie zostać zwiększona + faktycznie jeszcze punkty reputacji jako niezbędny dodatek. A to dlatego, że 15 postów to nie jest dużo i nie wymaga zbyt dużo pracy, żeby to minimum spełnić, a przy zwiększonej liczbie to od razu wyjdzie, czy ktoś ma coś sensownego do powiedzenia, czy nie.
Pilnie poszukiwane osoby do SYSTEMATYCZNEJ pomocy przy spisie scen w polskich serialach telewizyjnych i nie tylko.
Odpowiedz
Mikey, ci, którzy nabili posty już wcześniej z automatu zostali przeniesieni do nowej grupy.

Niestety nie ma leku na "forumowe pijawki". Te 15 postów to na takie zaznajomienie się z forum, jego opcjami itp. uwazam, że czesc forumowiczów nigdy nie uczestniczyła w podobnych forach itp. może teraz zechaca Uśmiech zauwazylem, że niektórzy użytkownicy wzięli to sobie do serca, bo powstały nowe wątki w dziale "stopy gwiazd" ze zdjęciami.

Lepszego rozwiązania nie widzę. Nie będę zmuszał nikogo do udzielania się na forum. Uważam że 15 postów to taka zachętą, a nie obowiązek. Można je nabyć w kilka minut. Oczywiście posty perfidnie nabijane będę kasował .
Odpowiedz
(27-03-2018, 13:14)Black napisał(a): Mario21, to, że ten wątek w pewnym sensie zmusił Cię do pisania postów nie oznacza, że one cokolwiek wnoszą do forum. Bardziej tutaj chodzi o to, żeby korzystać z fotek innych jednocześnie dając coś od siebie. Przynajmniej mi się wydaje, że taka jest ideologia obwarowania działu multimedia ilością napisanych postów. Bo jeżeli nie, to faktycznie te 15 postów nie ma sensu. W off-topie można sobie popisać w martwych tematach i po kilku minutach się ma wymaganą liczbę postów.

No popatrz tak źle, i tak niedobrze Oczko zawsze wydawało mi się, że forum to miejsce wymiany zdań i opinii - więc od dzisiaj staram się jak mogę:p i myślę, że coś wniosłem do tego tematu...na pewno zamieszanie się zrobiło :Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości