Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowości na forum - przyjęte propozycje, zmiany
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak najbardziej Uśmiech A uważasz, że forum by coś na tym straciło? Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Zbyt mała publika Oczko Lubię gadać do milionów Oczko
Odpowiedz
Rzecz w tym, że te miliony mają Cię gdzieś bo wpadają tu tylko po 'pomoce wizualne' do hipoterapii manualnej.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Nie zgodzę się. Nie odzywam się często (ale mi się zdarza), fotki tutaj wrzucane jak dotąd mnie nie zachwyciły (problem ze mną, nie z fotkami - jestem skrajnie wybredny). Natomiast długie i sensowne posty (w większości pisane przez Antonio) są tym, co mnie na tym forum utrzymuje.

Wyobraźmy sobie, że jesteśmy na dużej sali konferencyjnej. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Wypowiada się 10%, reszta słucha. Źle, że siedzą i słuchają, analizują wypowiedzi, a wnioski zatrzymują dla siebie, bo akurat tak chcą? Lepiej żeby nie siedzieli i nie słuchali? Osobiście uważam, że to dobrze, że siedzą i słuchają. Owszem, do dyskusji nie wnoszą nic, ale ich obecność i uwaga są cenne. Tak uważam.

A do, jak to ładnie ująłeś, "hipoterapii manualnej" (świetne, serio) są inne serwisy Oczko
Pozdrawiam

EDIT

Poniższa prośba spełniona, edytuję żeby nie zaśmiecać wątku. Uśmiech
Odpowiedz
Kolego, przekonałeś mnie, w bardzo mądry sposób, do Twoich racji.
Niestety wyczerpałem dzienny limit na dawanie punktów reputacji Smutny

Mam prośbę. Odwiedź mój  temat tutaj na forum (Candid od Antonio)
http://stopomania.pl/Thread-Candid-od-Antonio
Jeśli nie masz ochoty się wypowiadać, oceniać lub komentować, to wstaw przynajmniej emotikonkę.
Mimo, że masz już 12 postów na forum czyli teoretycznie nie spełniasz warunków, to właśnie Ty jesteś
w grupie osób jakich szukam.
Potrzebuję jeszcze czterech śmiałków. Jak się tam odezwiesz to będzie mi trzeba już tylko trzech  Oczko
Odpowiedz
Można ograniczyć wielkość sygnaturki? R3mi ma ogromną sygnaturkę i jak się wypowiada w jakimś temacie częsciej to strasznie utrudnia przeglądanie. Nic nie mam do użytkownika, ale jakby wiecej osób tak ustawiło to byłby straszny burdel.
Odpowiedz
Dodałem dziś nową grupę "stały bywalec", do której automatycznie będą przenoszenia użytkownicy po napisaniu 15 postów na forum. Jednocześnie uzyskując dostęp do działu "multimedia", który dostępny jest od tej grupy wzwyż. Nie wystarczy sama rejestracja do przeglądania naszych zbiorów, jak było dotychczas :-). Dzięki wszystkim za sugestie w wątku o artykule. Myślę, że wiecie o co chodzi Oczko
Odpowiedz
Moim zdaniem 15 to za dużo, 5 by wystarczyło.

Forum jest małe, potrzeba nowych użytkowników więc ich nie odstraszajmy.
Odpowiedz
Witam, właśnie się zastanawiałem co to się stało - to już mam odpowiedź! Moim zdaniem działanie przyniesie więcej szkody niż pożytku:/ i niby co ma to na celu? zmusić użytkowników do pisania postów - kto chce to piszę, ktoś inny tylko wchodzi, czyta, ogląda i wychodzi. Chociaż skutek już jakiś jest - napisałem tego posta...
Odpowiedz
Przepraszam a co nam z tych nowych użytkowników którzy milczą, nie dodają nic od siebie i jedynie korzystają z pracy/fotek innych? To jest forum a nie instagram gdzie się tylko wrzuca/ogląda foty. Osobiście podwyższyłabym nawet liczbę postów i dodała jeszcze do tego punkty reputacji co by posty były merytoryczne a nie "fajnie/podoba mi się".
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości