Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowości na forum - przyjęte propozycje, zmiany
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...Konflikty nigdy nie wnoszą nic dobrego do rozwoju forum, zwłaszcza, że ten nie ma żadnego podłoża merytorycznego. Na dłuższą metę stroszenie piórek nigdy nie wychodzi na dobre. ...Kola zrobisz co będziesz uważał za słuszne, ale może nie podejmuj pochopnych decyzji....
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Proponuję dodać dział : Stopy w kulturze i sztuce
Odpowiedz
Ja proponuję ze swojej strony dodanie informacji albo ikonki z płcią użytkownika Uśmiech
Step by step, inch by inch...[Obrazek: rstGSv]
Odpowiedz
Informacja jest, o ile użytkownik w profilu zaznaczy swoją płeć.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Mała porcja nowości.

Zaraz po przenosinach forum na nowy serwer...

Wdrożyliśmy nowy system wrzucania zdjęć na forum, to możecie zobaczyć tutaj:
http://stopomania.pl/Thread-Jak-wrzuca%C...a-forumowa

Zaaktualizowałem skrypt forum i kilka wtyczek, co na pewno poprawi bezpieczeństwo.

Jeszcze dziś zostanie wdrożony skrypt, który będzie automatycznie zapisywał kopie robocze wątków. Czyli w czasie gdy zaczniecie pisać jakis post i nie daj Boże wyłączy wam się przeglądarka, padnie net, czy wysiądzie prąd, post będzie automatycznie zapisany i będziecie mogli do niego wrócić i udostępnić.

Dodałem również nową wtyczkę wrzucania filmów z popularnych serwisów, wkrótce będzie możliwość dodawania filmów bezpośrednio z dysku i odtwarzania ich na forum. Uśmiech

Mam nadzieję, że będzie nam się przyjemniej korzystało z forum po tych zmianach. Jeśli macie jakies pomysły, walcie śmiało!
Odpowiedz
(25-09-2017, 21:49)Stopomaniak napisał(a): zostanie wdrożony skrypt, który będzie automatycznie zapisywał kopie robocze wątków. Czyli w czasie gdy zaczniecie pisać jakis post i nie daj Boże wyłączy wam się przeglądarka, padnie net, czy wysiądzie prąd, post będzie automatycznie zapisany i będziecie mogli do niego wrócić i udostępnić.

bardzo dobry pomysł... podoba mi się ta zmiana
Odpowiedz
Proponowałbym w dziale "Fotki/Filmy naszej produkcji" stworzyć 2 poddziały:
-Candid oraz -Pozowane ;>
Odpowiedz
Nie wiem czy jest sens rozkminiać się na drobne tym bardziej, że trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie
czy na pewno wiemy co to znaczy CANDID.
Bo jeśli wrzucasz tutaj zdjęcia Twojej partnerki, która Ci pozowała, a Ty obcinasz jej głowę i postujesz
na forum to nie jest to candid bo ona wie, że się jej robi zdjęcie. To samo w moim temacie - np fotki z imprez - dziewczyny
wiedzą, że się im robi zdjęcie więc to nie candid. Natomiast jeśli ktoś cyknie np w przedziale kolejowym fotkę nieznajomej,
która zdjęła buty i nie jest świadoma, że jest uwieczniana to jest wtedy candid pierwsza klasa.
Takich rasowych candid'ów jest u nas bardzo mało więc, moim zdaniem, nie ma sensu otwierać działu po którym będzie wiatr hulał .
Odpowiedz
Ja proponowałbym jedną radykalną zmianę - deaktywowanie kont tych, którzy np. przez 2 tygodnie od zarejestrowania się nie napisali ani jednego postu. A potem regularnie - ktoś milczy przez x czasu (do uzgodnienia ile) - kasujemy konto. Za dużo tu typów których aktywność to tylko podglądanie zdjęć.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Wiesz, że zostanie 10 (słownie dziesięciu) użytkowników oprócz moderatorów ? Oczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości