Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowości na forum - przyjęte propozycje, zmiany
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...hmm może faktycznie to bardzo rozsądne rozwiązanie...można spróbować...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(21-06-2016, 20:12)Segreto napisał(a):
(21-06-2016, 16:03)Kowalek napisał(a):
(21-06-2016, 15:44)kola napisał(a): Możliwe ze jakieś możliwości walki z trollami i botami daje nam skrypt na którym osadzone jest forum były też modyfikacje których wgranie zabezpieczało forum no i jeszcze jedna opcja admin ma panel administracyjny może ustawić że nowi userzy będa musieli czekać na akceptacje zanim bedą mogli pojawić sie na forum to lepsza opcja niż wpuszczanie każdego bo admin będzie mógł sprawdzić maila i ip osoby zarejestrowanej

Pomysł z akceptacją niezły, tylko ip można zawsze zmienić, więc to też nie do końca zadziała.. dodatkowo admin nie spędza tu dużo czasu, więc oczekiwanie na akceptację też może odrzucać nowych użytkowników.. Może ktoś coś jeszcze wymyśli..
Pomysł z ręczna aktywacją nowych użytkowników jest bardzo dobry. Sama stosuję ten wariant na swoim forum. To, że ktoś poczeka trochę na aktywację raczej tak bardzo go nie zniechęci, a jeśli zniechęci to widać nie zależy mu na pobycie na forum. Moim zdaniem liczy się jakość userów, nie ich ilość. Poza tym mamy dwóch Moderatorów i Administratora. Sądzę, że świetnie dadzą sobie radę.
Mnie też podoba się ten pomysł, już to kiedyś przerabiałem Uśmiech
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
Moderatorzy też chyba mogą jeśli admin nada im uprawnienia? A Ty, z całym szacunkiem dla Twojej osoby, kojarzysz mi się z kilkoma dość lekceważącymi i niemiłymi wypowiedziami w stosunku do innych użytkowników na starym forum. Samo doświadczenie to nie wszystko...
Odpowiedz
(21-06-2016, 22:32)heckan napisał(a): Moderatorzy też chyba mogą jeśli admin nada im uprawnienia? A Ty, z całym szacunkiem dla Twojej osoby, kojarzysz mi się z kilkoma dość lekceważącymi i niemiłymi wypowiedziami w stosunku do innych użytkowników na starym forum. Samo doświadczenie to nie wszystko...
Moderator jak najbardziej może aktywować nowych uczestników forum. Doświadczenie w tym nie jest aż tak niezbędne, bo to o czym mówi kola to nie żadna filozofia, ani fizyka kwantowa. Szybko można opanować to co trzeba. Wiem, bo uczyłam tego moje, równie niedoświadczone Moderatorki.
Jestem tego samego zdania co heckan. Wybacz kola, ale z powodu niektórych incydentów na starym forum nie jesteś osobą odpowiednią na to stanowisko. Nie dać sobie w kaszę dmuchać - to jedno, a brak opanowania, rozwagi i kultury - to drugie.
Odpowiedz
Nawet nie wiesz, że punktów reputacji nie przyznają moderatorzy a pchasz się do "władzy" na forum?

Aha, piszemy "kwestia" (nie "kwestja" i "nieważne" (razem).
Odpowiedz
Najpierw pokaż, że coś wnosisz do życia forum, na razie ponad połowa Twoich postów to dobre rady/wymądrzanie się w kwestii moderacji i organizacji forum.
Odpowiedz
(21-06-2016, 23:59)kola napisał(a): brak kultury? Właśnie mnie obraziłaś  ale nie ważne,  moderatorzy na tym forum  aktualnie nie mogą aktywować  userów

właśnie  patrze a moja reputacja - 1  prosze moderatora który taką decyzje podął  o uzasadnienie jej
kola, nie obraziłam Cię tylko bardzo delikatnie i z szacunkiem do Twojej osoby przedstawiłam Ci argumenty które dyskwalifikują Cię jako kandydata na Moderatora forum.
Moderator ma świecić przykładem, mieć nieposzlakowaną opinię. Moderator jest wizytówką forum. 
Użytkownik heckan pokazał Ci Twoją niewiedzę w kwestii przyznawania na forum punktów reputacji (a podobno jesteś najbardziej doświadczonym kandydatem na Moderatora forum), a Ty odwracasz kota ogonem i piszesz o braku sensowności przyznawania owych punktów. Ponownie pokazałeś, że nie potrafisz dyskutować, ani mądrze bronić swego stanowiska. 
Tobie nawet nie udaje się (lub Ci się nie chce) sklecić na forum jednego zdania nie kalecząc przy tym ojczystego języka.

To, że obecnie Moderatorzy na tym forum nie mogą aktywować userów, to oczywiste. Wszak taka opcja (ręcznej aktywacji kont) nie jest tu obecnie stosowana, więc po co mieliby mieć do takiej funkcji dostęp? Ważne jest to, że Moderacja ma możliwość banowania kont i sprzątania śmieciowych wypowiedzi na forum.
Odpowiedz
Witam,Segreto ma rację! proponuję wyluzować!!!
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
Ok. kola, z opcją przyznawania "Punktów reputacji" przez userów nie spotkałeś się. Dziwne, bo to nie taka rzadkość na forach. Poza tym, wielu użytkownikom jak widać podoba się ta opcja, więc chyba będziesz musiał się dostosować, tak jak ja to zrobiłam.
Powiedz kola, skąd wiesz czy obecni Moderatorzy są lub będą w przyszłości skuteczni, czy też nieskuteczni? Dopiero co objęli owe funkcje. Dajmy im trochę czasu. Zachowujesz się, jakbyś był jedyną deską ratunku dla tego forum, a niestety raczej tak nie jest.

kola, to że uważam (i nie tylko ja), że nie nadajesz się na Moderatora tego forum nie oznacza, że mam coś do Ciebie. Przestań zachowywać się jak obrażony dzieciak, któremu nie chcą dać upragnionej zabawki i grozi, że w takim razie nie będzie się z resztą bawić, tylko przyjmij konstruktywną krytykę i zacznij coś w sobie zmieniać.
Odpowiedz
Jeśli moderatorzy nie mają odpowiednich uprawnień, to wystarczy, że admin im je nada jeśli będzie to potrzebne.

Na razie sprawiasz wrażenie osoby przemądrzałej, nie umiejącej przyjmować krytyki i konfliktowej, a przecież umiejętność współistnienia z innymi ludźmi jest równie ważna w omawianych kwestiach jak doświadczenie techniczne. Forum to nie jest dobre miejsce na leczenie swoich kompleksów czy osobiste wojenki - mam wrażenie, że Twoje zachowanie to echa konfliktu z Di (któremu swoją drogą można wiele zarzucić) na jednej ze starszych odsłon forum.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości