Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowości na forum - przyjęte propozycje, zmiany
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ja mam taką ogólną uwagę dot. widoczności nowych postów. Raz, że bardzo kiepsko rozróżnić czy coś ktoś nowego napisał w poszczególnych tematach (trzeba patrzeć na czas jaki upłynął od ostatniego posta zamiast na ikonki po lewej stronie), bo kolorystyka się strasznie zlewa. Szary kolor ikonek przy działach również mnie czasem oszukuje (w sensie odczytuję dział jako przejrzany w całości).

Tak poza tym to jest spoko i kolorystycznie nic więcej mi nie przeszkadza. Oczko
Odpowiedz
Wprowadziłem prefiksy w dziale "Stopy gwiazd" - Polska i Zagraniczna. Proszę korzystać z tego udogodnienia Uśmiech
Odpowiedz
Proponuję podział w dziale : Fotki/filmy naszej produkcji oraz materiały znalezione w necie na dział Boso
Ponieważ mam dużo zdjęć z tą tematyką
Pozdro
Odpowiedz
...moim skromnym zdaniem nie ma sensu tworzyc takich poddzialow pod konkretne tematy....
Odpowiedz
(21-05-2016, 22:54)FeetManiac91 napisał(a): Proponuję podział w dziale : Fotki/filmy naszej produkcji oraz materiały znalezione w necie na dział Boso
Ponieważ mam dużo zdjęć z tą tematyką
Pozdro
Nie ma sensu tworzyć kolejnego działu. Wystarczy w tytule tematu napisać: "na boso" Uśmiech
Odpowiedz
(26-05-2016, 14:28)Stopomaniak napisał(a): Wystarczy w tytule tematu napisać: "na boso"
popieram Duży uśmiech
Odpowiedz
To później nie sapać mi tu , że zrobię spam.
Bo jak pisałem materiałów mam dużo. Zasiąde do kompa to polece po bandzie
Odpowiedz
(10-06-2016, 14:13)FeetManiac91 napisał(a): Zasiąde do kompa to polece po bandzie
już się doczekać nie mogę Duży uśmiech
Odpowiedz
widzę, że admin sypie banami ostatnio Duży uśmiech ... nie, żebym miał coś przeciwko, bo porządek na forum musi być i ja popieram działania naszego admina, ale chciałbym wysunąć taką sugestię, żeby przy tej okazji zrobić tak jak było na stopomanie, czyli komentarz przy danym użytkowniku za co został zbanowany... myślę, że taka drobna zmiana pozwoli (dopóki forum nie ma oficjalnego regulaminu) innym użytkownikom zorientować się za co grozi ban i ustrzec się przed błędami popełnianymi przez zbanowanych użytkowników... o ile pamiętam na stopomanie miało to taką (przykładową) formę: 1/1/3 (nie pamiętam dokładnie czego dotyczyły te liczby... wie to di, który był adminem na stopomanie), a potem komentarz admina za co nagradza danego użytkownika banem)
Odpowiedz
(10-06-2016, 16:17)mikey napisał(a): widzę, że admin sypie banami ostatnio Duży uśmiech ... nie, żebym miał coś przeciwko, bo porządek na forum musi być i ja popieram działania naszego admina, ale chciałbym wysunąć taką sugestię, żeby przy tej okazji zrobić tak jak było na stopomanie, czyli komentarz przy danym użytkowniku za co został zbanowany... myślę, że taka drobna zmiana pozwoli (dopóki forum nie ma oficjalnego regulaminu) innym użytkownikom zorientować się za co grozi ban i ustrzec się przed błędami popełnianymi przez zbanowanych użytkowników... o ile pamiętam na stopomanie miało to taką (przykładową) formę: 1/1/3 (nie pamiętam dokładnie czego dotyczyły te liczby... wie to di, który był adminem na stopomanie), a potem komentarz admina za co nagradza danego użytkownika banem)
Jest taka możliwość, ostrzeżenia widzą wszyscy, jaki powód itp. Użytkownik na literkę p otrzymał bana z urzędu za multikonta. Zrobiłem to z poziomu administratora, więc użytkownicy tego nie zobaczą. Na forum będą ostrzeżenia, które będą jawne.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości