Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Nowości na forum - przyjęte propozycje, zmiany
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie, postanowiłem stworzyć wątek, w którym będę umieszczał wpisy dotyczące zmian na forum. Wygodniej będzie, jak będę pisał w jednym wątku i go aktualizował.

Na wstępie chciałbym poinformować, że za namową użytkowników dodałem dwa nowe pola profilu: "Miejscowość" i "Płeć".

Pod avatarem użytkowników będą wyświetlały się w/w pola dopiero gdy je wypełnimy w ustawieniach profilu Uśmiech

Z racji, iż lwia część użytkowników przegląda forum za pomocą smartfonów (sam to robię), planuję stworzyć wersję mobilną forum, bo obecnie nie wygląda to najlepiej. 

Forum automatycznie dostosuje się do ekranu smartfona, będzie wyglądało znacznie czytelniej. Mam nadzieję, że Wam się spodoba Uśmiech
Odpowiedz
Wersja mobilna forum została wdrożona. Forum na smartfonach wyświetla się już poprawnie. Obecnie jest to wersja próbna, bardzo lekki szablon, przyjemny dla oka.

Do tego zmieniłem rodzaj czcionki na forum oraz zwiększyłem odrobinę jej rozmiar Uśmiech
Odpowiedz
Właśnie napisałem kilka postów ze smartfona, świetna opcja, dzięki której mogę przejrzyście spoglądać częściej na forum Oczko Dzięki za tą opcję.
Odpowiedz
Kiedy dział skarpetek?
Odpowiedz
...muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tego jak zmienia się forum...wielkie brawa!!...
Odpowiedz
wersji mobilnej jeszcze nie widziałem, ale obecna szata graficzna komputerowej wersji forum zdecydowanie bardziej mi się podoba niż poprzednia (ta jest moim zdaniem bardziej stonowana i wydaje mi się bardziej przejrzysta i czytelna)... dodałbym tylko jakąś fajną grafikę ze stopami w nagłówku strony (tak jak było to zrobione na stopomanie), ale to tylko moja sugestia, bo jestem jedynie użytkownikiem forum, a nie jego właścicielem
Odpowiedz
(07-05-2016, 14:39)mikey napisał(a): wersji mobilnej jeszcze nie widziałem ale obecna szata graficzna komputerowej wersji forum zdecydowanie bardziej mi się podoba niż poprzednia (ta jest moim zdaniem bardziej stonowana i wydaje mi się bardziej przejrzysta i czytelna)... dodałbym tylko jakąś fajną grafikę ze stopami w nagłówku strony (tak jak było to zrobione na stopomanie), ale to tylko moja sugestia, bo jestem jedynie użytkownikiem forum, a nie jego właścicielem

Również szablon mnie się podoba, ale jestem otwarty na wszelkie zmiany Uśmiech

Forum należy do użytkowników Uśmiech
Odpowiedz
(07-05-2016, 22:48)Stopomaniak napisał(a): Forum należy do użytkowników Uśmiech
owszem, ale to admin nim zarządza Duży uśmiech
Odpowiedz
(07-05-2016, 22:51)mikey napisał(a):
(07-05-2016, 22:48)Stopomaniak napisał(a): Forum należy do użytkowników Uśmiech
owszem, ale to admin nim zarządza Duży uśmiech
Tak, ale staram się zarządzać tak, jak użytkownicy tego chcą Uśmiech

PS Dodałem funkcję cytowania selektywnego. Jeśli nie wiecie, co to takiego, to kliknijcie w ikonkę "wiadomości", w czymś poście (po lewej stronie od ikony "Odpowiedz". Mam nadzieję, że się podoba Uśmiech
Odpowiedz
(07-05-2016, 23:17)Stopomaniak napisał(a): Mam nadzieję, że się podoba
jasne, że się podoba Oczko... chwała Ci za to Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości