Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

moja oferta - prośba
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jeżeli jesteś dominą i chcesz aby Twój niewolnik lizał i całował Twoje stopy - jestem do Twoich usług - prawdziwa kobiecość to kobieca dominacja - proszę o kontakt - woj. podkarpackie
Odpowiedz
na tym podkarpaciu to ch*** z grzybnią panie Duży uśmiech
Odpowiedz
(15-01-2018, 19:57)Daamon969 napisał(a): na tym podkarpaciu to chujnia z grzybnią panie Duży uśmiech
Dostajesz ostrzeżenie za wulgarny język!
Odpowiedz
Uległy, który oczekuje że to Kobieta będzie do niego pisać.... ciekawie...
Odpowiedz
Ja też miłość do kobiecych stóp wyssałem z mleka matki

(16-01-2018, 01:57)Diabliczka napisał(a): Uległy, który oczekuje że to Kobieta będzie do niego pisać.... ciekawie...

Witam Cię Diabliczko
Z uległością i na kolanach piszę do Ciebie abyś pozwoliła całować Twoje stopy
Odpowiedz
Tak... oczywiście... podstawiam je każdemu pod nos...
Odpowiedz
(16-01-2018, 13:48)Diabliczka napisał(a): Tak... oczywiście... podstawiam je każdemu pod nos...

pozwól i mnie całować twoje stopy  - podstawiaj je gdzie tylko chcesz - bądź panią i władczynią

(15-01-2018, 19:57)Daamon969 napisał(a): na tym podkarpaciu to chujnia z grzybnią panie Duży uśmiech

tak jak wszędzie chłopie, nie osądzaj wg tego kryterium
Odpowiedz
Kolejne posty Krystiana w tym wątku wyglądają jak błagania narkomana o działkę, który jest gotów zrobić coraz więcej by ją dostać. Przykra jest taka desperacja.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Kolejne posty Krystiana to wyglądają jak wpisy pięciolatka...

Krystianie proponuję sprawdzić w słowniku znaczenie słowa "sarkazm"... bo tym było moja wypowiedź. Swoją drogą bardzo dziękuję, że zezwalasz mi łaskawie podstawiać moje stopy "gdzie tylko chcę"....
Odpowiedz
Jesteście niemili, kąśliwi, dokuczliwi i uszczypliwi !
Krystian jest tutaj POCZĄTKUJĄCY i ma prawo do popełniania błędów !

Ja też się przyłączam do błagań Krystiana:
Diabliczko, błagam Cię, uczyń mnie swoim niewolnikiem Oczko Będziesz mogła robić ze mną WSZYSTKO Oczko
[oprócz tykania się mojej dziurki w pupie i dotykania moich niedotykalnych stópek Oczko ]

Uśmiech Oczko Oczko Oczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości