Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Miejsca do obserwacji stóp
  • 5 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W pks do Mielna ostatnio miałem ciekawą sytuację jedna dziewczyna chociaż zbytnio nie urodziwa jeśli chodzi o całokształt to w Pile wysiadla jej sąsiadka z siedzenia obok i wtedy ukazał mi się piękny widok, czyli jej stopy ubrane w przejrzyste rajstopki.chociaż siedziałem po przeciwleglej stronie to nie miała oporu żeby się rozciągnąć na całej długości swych siedzeń a ja miałem na co popatrzeć. ..
Odpowiedz
Ja osobiście uwielbiam restauracje, w których jeden albo kilka stolików są ustawione od strony ulicy przy szybie w taki sposób, że przechodząc obok można dostrzec siedzące przy tych stolikach kobiety . Często takie restauracje są na wyższym poziomie niż ulica, dlatego nogi i stopy siedzących przy szybie kobiet są na poziomie około 0,5 - 1 metra wyższym, niż poziom ulicy, a tym samym widoczność jest doskonała.

Cudowne okazy można zwłaszcza dostrzec w letnie popołudnia / wieczory. Stoliki przy ulicy najczęściej wybierają pary na randki, a tym samym kobiety są świetnie ubrane, a na nogach mają eleganckie obcasy; w ciepłe dni nierzadko wkładają sandałki na obcasach (czy jak inaczej nazwać takie buty), które ostatnio uważam za wspaniałe buty, bowiem świetnie podkreślają i prezentują całą stopę, zachowując przy tym walory szpilek. Czasem można podpatrzyć też ciekawy dandling.
Odpowiedz
Sklepy obuwniczeUśmiech
Odpowiedz
Gdzie tylko mozna...
Odpowiedz
Zimą, czyli w sumie w chwili pisania tego postu, posiadam kilka lokalizacji, które dają tę namiastkę lata za każdym razem, kiedy przechodzę obok. To szyby biur podróży albo biur banku/lichwiarzy chwilówkowych - zawsze piękne kobiety około 30tki w czarnych rajstopach i balerinkach bądź butach na obcasie, z balerinkami nierzadko mam okazję podziwiać dangling w ich wykonaniu, kiedy rozmawiają z klientem. W sklepie z e-papierosami jedna Pani zawsze siedzi w klapkach i beżowych rajstopach i czyta książki. A najlepszy to jest sklep z zabawkami, gdzie kobieta przez cały rok chodzi w klapkach, ale... na gołe stopunie i często siedzi na taborecie bawiąc się butem Oczko
Odpowiedz
Tak, też miałem taki sklep na osiedlu (spożywczy), gdzie panie chodziły boso w japonkach nawet gdy było zimno (może nie bardzo zimno, ale okolice listopada - w każdym razie dużo dłużej niż normalnie po dworze). Niestety zmienił się właściciel i panie zniknęły.
Odpowiedz
A i jeszcze w kebabie młode dziewczyny chodzą boso w klapeczkach to zamiast usiąść na dupie i poczekać to stoję przy ladzie i żurawia zapuszczam hahahaha btw piona turuto, że na dwór wychodzisz Duży uśmiech
Odpowiedz
Boso w klapeczkach to w szpitalach.Czasem znajdzie się jakaś perełkaUśmiech
Odpowiedz
Pewnie i są młode pielęgniarki, ale jakoś ta lokalizacja odejmuje w moim przekonaniu stopom seksualności, a zwłaszcza charakterystyczny zapach tego budynku...
Odpowiedz
(10-02-2017, 20:58)Dunkelheit napisał(a): Pewnie i są młode pielęgniarki, ale jakoś ta lokalizacja odejmuje w moim przekonaniu stopom seksualności, a zwłaszcza charakterystyczny zapach tego budynku...
Jak widzę piękne stopy właścicielki,to zapominam o miejscu gdzie się znajdująOczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości