Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Miejsca do obserwacji stóp
  • 5 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Temat sklepu obuwniczego poruszony przez kolegę Wojt zainspirował mnie do spojrzenia na sprawę trochę szerzej  Oczko  Czy macie takie swoje konkretne miejsca do podglądania kobiecych stópek (i ewentualnie robienia candidów)? Oczywiście pomińmy tutaj tak oczywiste miejscówki jak plaże czy baseny, gdzie stopy są normalnym widokiem  Język W moim przypadku są to food court'y (chyba nie ma odpowiednika po polsku) w galeriach handlowych. Zbiera się tam sporo ludzi i prawie zawsze trafi się jakaś pani, która zdejmuje sobie buty pod stołem  Uśmiech
Odpowiedz
Ja głównie obserwuję i robię fotki w galeriach handlowych, przystankach autobusowych, lub jakiś skwerkach, placach,parkach, ogólnie w miejscach gdzie jest dużo ludzi Duży uśmiech
Odpowiedz
...gdzie sie tylko da Oczko...
Odpowiedz
Komunikacja miejska, w autobusach często można spotkać takie widoki, wczoraj np. widziałem, jak jedna dziewczyna wyciągła pięty z balerinek. Ale podzielam zdanie fajnietu, gdzie się tylko da Uśmiech
Odpowiedz
(15-05-2016, 21:05).InTeL. napisał(a): Komunikacja miejska, w autobusach często można spotkać takie widoki, wczoraj np. widziałem, jak jedna dziewczyna wyciągła pięty z balerinek. Ale podzielam zdanie fajnietu, gdzie się tylko da Uśmiech

W autobusach niestety dość ciężko cokolwiek wyłapać. Kiedyś miałem większe szczęście na zabawę butami w autobusach, ostatnimi czasy kiepsko :/
Odpowiedz
W miejskich autobusach to faktycznie rzadko kiedy się zdarza. Co innego autobusy międzymiastowe Uśmiech Na dłuższych trasach wiele kobiet ma w zwyczaju ściągać buty. Kiedyś wracałem z Warszawy, a po przeciwległej stronie do mnie siedziała Azjatka w czarnych rajstopach i praktycznie całą drogę spędziła bez butów. Co się napatrzyłem przez te 3 h to moje Oczko
Odpowiedz
właśnie te food courty, galerie handlowe ogółem (często na schodach ruchomych też się zdarzy paniom Duży uśmiech ) poza tym jeszcze dworce Uśmiech
Odpowiedz
Ja ostatnio też, miałem okazję sobie popatrzeć, na piękną kobiecą stopę, na przystanku autobusowym. Była piękna, słoneczna niedziela . Dziewczyna stała sobie na chodniku i co chwilę wyjmowala stopkę z balerinki a ja cały czas wpatrzony albo,w nią, albo w jej stopy. Jak wsiadalem ,do autobusu to przez moment wydawało mi się że ona już wiedziała gdzie mój, wzrok najczęściej wędruje
Odpowiedz
(15-05-2016, 08:57)fajnietu napisał(a): ...gdzie sie tylko da Oczko...

To prawda Uśmiech
Odpowiedz
Jak się trafi okazja to wszędzie Oczko jednak moje ulubione miejsca to przystanki oraz środki komunikacji (autobusy, tramwaje, pociągi). Szczególnie miłe doświadczenia miałem w pociągach kiedy to panie pozbywały się obuwia.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości