Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

masaż stopami
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Całkiem przypadkiem naszło mnie takie pytanie- był ktoś/ miał ktoś przyjemność być na profesjonalnym masażu stopami (padanghata).  Cikawe jaka byłaby reakcja organizmu na takie .... masaże  Duży uśmiech
Co masażysta by na to powiedział
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
Niestety nie bylem ale o tym słyszałem i jak bede mial mozliwosc to chciałbym tego spróbować
Odpowiedz
Profesjonalni masażyści są przyzwyczajeni do naturalnych reakcji organizmu jak to ładnie nazwałeś Oczko Świetnie też zdają sobie sprawę, że na taki masaż przychodzą fetyszyści. Inna sprawa jak sobie radzą z ewentualną natarczywością osób do których nie dociera, że to TYLKO masaż.
Odpowiedz
Gorzej  jak masażystą jest facet  Płacz
Odpowiedz
Facet masujący stopami faceta? To musiałoby ciekawie wyglądać Duży uśmiech A pamiętacie scenę z filmu "Wejście smoka", gdzie ta blondynka masuje boso plecy jednego z uczestników turnieju?
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
(10-12-2017, 17:05)Black napisał(a): Facet masujący stopami faceta? To musiałoby ciekawie wyglądać Duży uśmiech A pamiętacie scenę z filmu "Wejście smoka", gdzie ta blondynka masuje boso plecy jednego z uczestników turnieju?

Ja bym chyba uciekł zanim by do czegokolwiek doszło, co do sceny, nie kojarzę ( wstyd się przyznać ale nigdy nie oglądałem tego filmu)   Smutny
Odpowiedz
Lubię masaż stopami,ale na takim profesjonalnym nigdy jeszcze nie byłemUśmiechzawsze się zastanawiałem jak bym się zachował gdyby taka powiedzmy piękna kobieta z ładnymi stópkami deptała moje plecy, a w myślach układał by się scenariusz do najlepszego filmu erotycznegoUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks