Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Lista nowych postów
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...bardzo prosiłbym o zmodyfikowanie listy nowych postów tak, by wyświetlały się na niej tylko i wyłącznie tematy, których nie odwiedziliśmy...w tym momenie nawet moj posty pokazuje mi jako nową zawartość....szkoda czasu na otwieranie enty raz tego samego...moim zdaniem poprzedni system pozwalał szybciej i łatwiej zapoznać się z postami innych użytkowników, których jeszcze nie czytaliśmy...
...będę wdzięczny jeśli władze forum przychylą się do mej prośby...
...z góry dziękuję...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(04-05-2016, 16:43)fajnietu napisał(a): ...bardzo prosiłbym o zmodyfikowanie listy nowych postów tak, by wyświetlały się na niej tylko i wyłącznie tematy, których nie odwiedziliśmy...w tym momenie nawet moj posty pokazuje mi jako nową zawartość....szkoda czasu na otwieranie enty raz tego samego...moim zdaniem poprzedni system pozwalał szybciej i łatwiej zapoznać się z postami innych użytkowników, których jeszcze nie czytaliśmy...
...będę wdzięczny jeśli władze forum przychylą się do mej prośby...
...z góry dziękuję...

Dobry pomysł. Za jakiś czas postaram się to załatwić, żeby forum było maksymalnie przyjazne dla użytkowników. 

Na razie staram się ogarnąć te najważniejsze sprawy dot. działania forum, nie spodziewałem się takiego ruchu :Uśmiech Wszelkie propozycje mile widziane.
Odpowiedz
Dołączam się do prośby użytkownika fajnietu. I jak dla mnie to jest właśnie jedna z tych najważniejszych spraw. Normalnie aż nie chce się przedzierać przez gąszcz wciąż tych samych wypowiedzi. Zanim dojdę do nowych (nieprzeczytanych jeszcze wiadomości), to już odchodzi ochota na wypowiadanie się. A szkoda, bo niejednokrotnie są to ciekawe wątki.

Edit.: O, widzę, że właśnie owa funkcja jest dostępna.
Dziękuję .
Odpowiedz
(14-05-2016, 14:52)Segreto napisał(a): Dołączam się do prośby użytkownika fajnietu. I jak dla mnie to jest właśnie jedna z tych najważniejszych spraw. Normalnie aż nie chce się przedzierać przez gąszcz wciąż tych samych wypowiedzi. Zanim dojdę do nowych (nieprzeczytanych jeszcze wiadomości), to już odchodzi ochota na wypowiadanie się. A szkoda, bo niejednokrotnie są to ciekawe wątki.

Edit.: O, widzę, że właśnie owa funkcja jest dostępna.
Dziękuję .

Udoskonaliłem listę nowych postów, powinno być już okej Uśmiech Miłego korzystania!
Odpowiedz
...dzieki za zmiane...teraz korzysta sie z forum o wiele lepiej...
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości