Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Kobiece stopy... z punktu widzenia kobiety - jednej z wielu.
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W wątku "Skarpetki i nylony" użytkownik na 10pro napisał:
(20-06-2016, 14:33)na10pro napisał(a): ... co do dbania o stopy to ja to traktuję na równi z dłońmi. Jeśli dbasz o dłonie, malujesz paznokcie to dlaczego nie miałabyś powielić czyności na stopach? Lepiej zakryć skarpetką i nie pokazywać światu. Tak jest wygodniej, ale prawda jest taka że stopy to ta część ciała na którą mężczyźni często zwracają uwagę. Powtórzę się, może być ładna kobieta, ale jak ma niezadbane stopy to duży minus dla niej. Stopy nie są tylko od chodzenia po ziemi, to także część ciała jak pupa i cycki którą możecie eksponować.
I dał mi tym trochę do myślenia. Ponieważ nie chciałam ciągnąc off-topu postanowiłam założyć nowy wątek.

Niestety dla wielu kobiet stopy to nie to samo co dłonie, a już tym bardziej nie to samo co cycki (obrzydliwe określenia na jakże piękną część kobiecego ciała jaką jest biust), czy pupa. Oj nie. Poza tym większość kobiet o same dłonie również nie dba zbyt przesadnie, a mianowicie nie malują na co dzień paznokci u dłoni lakierem. Wystarczy im krem, raz w tygodniu pilling z maską i odżywka na paznokciach. I dlatego minie nie dziwi fakt, iż te kobiety dokładnie tak samo dbają o stopy. W sumie wolę stopy naturalne, estetyczne z samą odżywką na paznokciach, niż te z niechlujnie napaćkanym lakierem, jakich teraz dookoła pełno. Takie stopy niedbale pochlapane lakierem brzydzą mnie i odrzucają.

Osobiście u siebie lubię mieć zadbane stopy cały rok, ale nie traktuję ich z jakimś przesadnym pietyzmem. Staram się dbać o całe moje ciało w równym stopniu i żadnej części mego ciała nie traktuję wyjątkowo, czy olewczo

A jak do kwestii dbania o stopy podchodzą inne panie z forum, czy kobiety naszych forumowych mężczyzn?
Czy stopy to dla pań najważniejsza część ciała o którą dbacie z wyjątkową starannością?
Odpowiedz
...z racji moich preferencji raczej nigdy nie musiałem zmuszać swoich partnerek do dbania o stopy...po prostu wpadały mi w oko dziewczyny z odpowiadającymi mi stopami...zdarzało się jednak, że uświadamiałem im ich potęgę Uśmiech...w całej mojej historii damsko-męskiej zdarzyła mi się jedynie jedna dziewczyna niechętnie podchodząca do pieszczot jej stóp...
Odpowiedz
...co ja pacze...co ja czytam...
Odpowiedz
To ja też wrzucę swoje dwa grosze . Pani Segreto niestety ma rację kobieta powinna dbać o całe ciało a nie tylko o stopy. Na 10pro czy byś poszedł do kobiety żeby ją poderwać gdy by nie była wyszukiwania jak na ślub. ..
Odpowiedz
Jak widzę nie wszyscy załapali moje intencje dla których założyłam ów wątek.
Oczywiście każdy ma swój gust i podług niego poszukuje atrakcyjne dla siebie osoby. I tu nie ma co kruszyć kopii o to czy ktoś się z czyimś gustem zgadza, czy nie. Toż to byłaby głupota.
Chciałam tylko zauważyć, że dla wielu kobiet stopy to stopy i nie mają na ich punkcie takiego świra jak pragnęliby tego mężczyźni fetyszyści. Poza tym spora ilość kobiet dba o siebie i stopy dla samych siebie, a nie dla mężczyzn.
Te wspomniane gadżety podkreślające kobiecość - czyli  długość włosów, buty na szpilce, pomalowane paznokcie, czy sukienki- nieumiejętnie wykorzystane tylko ową kobiecość gaszą, lub czynią groteskową. Prawdziwa kobieta będzie w 100%ach kobieca i bez tego.  

P.S.: na10pro, wśród moich znajomych, koleżanek, przyjaciółek czy klientek mam tylko dziewczyny/kobiety... żadnych lasek.
Odpowiedz
Z jednej strony racja, że dbanie o stopy powinno być raczej standardem, ale to wymaga czasu i systematyczności, a jak jest okres jesienno - zimowy i nikt kobiet w odsłoniętych butach nie widuje to nic dziwnego, że nie wszystkie mają czas i determinację, żeby się tą kwestią zajmować. Jak ktoś lubi dla siebie to znajdzie chwilę, ale nie dla wszystkich to ma aż takie znaczenie, zwłaszcza że jak się ma na głowie dom, dzieci, pracę itd. to naprawdę rozumiem, że stopy schodzą na dalszy plan.

Ja zawsze uważałam to za istotne, ale nie priorytetowe. Teraz trochę bardziej zwracam na stópki uwagę, bo to ważne dla mojego faceta, ale moim zdaniem dużo kobiet po prostu nie podchodzi do tego bardzo poważnie. Podpisuję się pod opinią Segreto - dbanie o siebie to jedno, ale zazwyczaj nie mamy na punkcie stóp świra, nawet jeśli niektórzy faceci chcieliby, żeby było inaczej Oczko
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą Eli Uśmiech
Odpowiedz
Ja nienawidzę odcisków na stopach i haluksówUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości