Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Kiedy odkryliście swój fetysz stóp?
  • 9 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

U mnie gdzieś w wieku 14-15 lat gdy koleżanki chodziły boso po podwórku a jeszcze lepiej jak były w rajstopkach.
Odpowiedz
Jakoś mniej więcej koniec podstawówki Uśmiech
Człowiek poznawał bardziej swoje ciało i zwracał uwagę na ciała innych ludzi. Na początku było to po prostu interesujące że ludzie zakrywają ciągle coś co nie jest jakieś (+18). Potem z zainteresowania z biegiem lat i w końcu z dojrzewaniem to przerodziło się w coś co mniej więcej mógłbym dziś określić "fantazją" Oczko
To było stopniowe. Bardzo stopniowe. Uśmiech

Pozdrówki
Odpowiedz
Mój fetysz pojawił się jeszcze za dzieciaka Oczko
Odpowiedz
Mój tak samo jeszcze w podstawówce :d
Odpowiedz
U mnie zaczęło się to pod koniec podstawówki, gdy siostra kuzynka przyjechała z rodzicami do nas w odwiedziny.Miała wtedy czarne spodnie i czarne rajstopy i mega przykuło to moja uwagę, jako dzieciak nie rozumiałem co mnie w tych stopach tak podnieca, ale byłem strasznie zaintrygowany tym widokiem i nie mogłem przestać o tym widoku przez długi czas, dopiero po jakimś czasie zacząłem zwracać uwagę na stopy i ubrane nóżki w rajstopach, a konkretnie rozwinęło się to w drugiej gimnazjum i tak już do tej pory 10 lat Uśmiech nie zamieniłbym tego na nic innego
Odpowiedz
już w przedszkolu, na długo przed rozbudzeniem się jakiegokolwiek libido, podwąchiwałem na leżakowaniu stopy koleżanek, a paniom przedszkolankom władałem palce między stopę a but (to były czasy dominacji białych drewniaków)
Odpowiedz

Bookmarks