Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Kiedy odkryliście swój fetysz stóp?
  • 9 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

U mnie zaczęło się to w dzieciństwie,dokładnie nie pamiętam,ale wiem jedno że często wchodziłem pod stół a żeby spoglądać na stopy gościUśmiech), mówię tu o kobietach oczywiścieUśmiech))
Odpowiedz
Gimnazjum, czyli jeszcze nie taki odległy czas Oczko
Odpowiedz
U mnie zaczęło się to na pewno w podstawówce w siódmej albo ósmej klasie . Ale mnie zawsze bardziej podobały się stopy odziane w rajstopy, lub białe skarpetki. Później zaczęły się masaże stóp, koleżankom,ale np. Kuzynkom też nie odpuszczalem jeśli tylko chciały. Teraz sam się pytam ,jeśli jest okazja ,czy nie chcą żeby im wymasowac stopy i najczęściej nie ma problemu żeby sobie, trochę podotykac naszych specjałów.
Odpowiedz
Myślę, że było to w okolicach 3 klasy podstawówki. Raczej nie było to nagłe zainteresowanie tylko stopniowo zacząłem podążać wzrokiem za stopami koleżanek w szkole, kobiet na ulicy czy też ładniejszych nauczycielek. Od tego czasu staram się w miarę możliwości robić dyskretnie fotki, a przede wszystkim móc powąchać świeżo zdjęte buty tudzież skarpetki/rajstopy kobiet, u których jestem lub które są u mnie Uśmiech
Odpowiedz
Witam,

już jako dziecko podobno interesowałem się stopami i nogami dziewczyn, zwłaszcza jak miały na sobie rajstopy. Sprawę uswiadomiłem sobie jednak dopiero około przełomu podstawówki i gimnazjum.
Odpowiedz
(23-07-2016, 10:05)wierzyciel10 napisał(a): już jako dziecko podobno interesowałem się stopami i nogami dziewczyn, zwłaszcza jak miały na sobie rajstopy

a moje zainteresowanie ograniczało się od samego początku do stóp, ale co ciekawe jak dziewczyna miała na sobie rajstopy lub skarpety to przechodziłem obok nich obojętnie nawet jak dziewczyna była atrakcyjna (co mogło sugerować że jej skarpetki/rajstopki kryją w sobie równie atrakcyjną zawartość) ale jak tylko była boso (w tym momencie nieważne czy całkowicie czy miała na sobie jakieś sandałki albo klapki, chociaż całkiem bose stopki najbardziej i najdłużej przyciągają moją uwagę) to wzroku nie mogłem (zresztą do dziś nie mogę Język ) oderwać od jej stópek Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja odkąd sięgam pamięcią, to miałem ciągoty do stóp i zawsze byłem podekscytowany, gdy na przykład w zabawach z dziewczynami miałem im usługiwać. Najpierw lubiłem wąchać stopy koleżanek, a potem pamiętam, że w niektórych kreskówkach przewijały się motywy całowania stóp i używanie kogoś jako podnóżek zawsze odczuwałem ekscytacje, kiedy na to patrzyłem. Pociąg do lizania stóp zrodził się już później, jakoś pod koniec podstawówki.
Odpowiedz
(24-07-2016, 07:41)Marcin napisał(a): pamiętam, że w niektórych kreskówkach przewijały się motywy całowania stóp
mógłbyś podać chociaż kilka przykładów takich kreskówek??? Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja podobnie jak kolega Hunter, okolice 2-3 klasy podstawówki i moje zainteresowanie stopniowo ewoluowało. Od gimnazjum zaczęło się robienie zdjęć i przesiadywanie w szatni(bo była wspólna). Dobre czasy Duży uśmiech
Odpowiedz
Szkoła podstawowaOczko
Odpowiedz

Bookmarks