Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jestem nowa, TheTeenyFeet
  • 8 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hej Kochani, jestem tu nowa. Z checia wysle fotki albo filmiki z moimi stopkami. Prowadze Instagrama : http://instagram.com/theteenyfeet Jeżeli podobają Wam sie moje stópki i chcielibyście dostać więcej zdjęć mozecie napisać tam wiadomość Uśmiech - ewentualnie na maila : theteenyfeet@gmail.com

Pozdrawiam
Odpowiedz
już mi się podobają Serce ... jak najbardziej chcę więcej Oczko Duży uśmiech (wiem że była prośba o pisanie wiadomości na instagramie ale nie mam tam konta a na maila to swoją drogą napiszę ale chyba już nie dziś)
Odpowiedz
Zawsze mozesz zalozyc, to tylko 5 min i jest anonimowe. Nie trzeba łaczyc z fb Oczko
Odpowiedz
wiem, że mogę założyć to konto, ale nie widzę sensu go zakładać jeśli zdjęcia są i bez tego widoczne a na samego Instagrama logowałbym się raz na pół roku a może i nawet rzadziej (a już na pewno nie wrzucałbym nic na swój profil) Oczko ... raczej spodziewaj się maila ode mnie (ewentualnie PW tutaj jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu bo miałbym dla Ciebie propozycję Oczko )
Odpowiedz
Świetne masz stópki Uśmiech
Odpowiedz
Miłych posiadów Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
Poprosze maila Uśmiech tu nie odpowiadam
Odpowiedz
Theteenyfeet, robię Ci mały spam w temacie teraz, ale chciałem Cię poinformować, że 6 dni temu zostawiłem Ci wiadomość na mailu... sprawdź proszę swoją pocztę Oczko
Odpowiedz
Supcio Uśmiech A skarpetki sprzedajesz przepocone?
Odpowiedz
Tak, poprosze kontakt na maila
Odpowiedz

Bookmarks