Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie stopy wolicie ?
  • 7 głosów - średnia: 1.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opalone
Rozmiar 36
Paluszki kształtne krótkie
Pazurki zadbane również krótkie
Spodziki żółte (to podnieca mnie najbardziej)
I takie stopy posiada moja wybranka Uśmiech
#wygrałemżycie
Odpowiedz
Wysokie podbicie, szczupłe, zadbane, z jednej strony zwieńczone zgrabnymi paluszkami, z drugiej krągłą piętą.
Odpowiedz
Przede wszystkim o gładkiej skórze, a poza tym krótkie, ale za to szersze, z krótkimi paluszkami (najlepiej pomalowanymi) Uśmiech
Odpowiedz
Zarówno małe jak i większe. 36-do 40. Ważna żeby były smukłe i oczywiście zadbane
Odpowiedz
Duże (39-41) blade,smukłe,gładkie z długimi palcami, szybko i mocno pocące się i przede wszystkim mające swój naturalny intensywny zapach (muszą śmierdzieć potem). Piękne i zadbane stopy = piękna zadbana kobieta a spocone i śmierdzące stopy = erekcja na maksa od samego powąchania.
Odpowiedz
Zdecydowanie duże, zadbane, niekoniecznie pomalowane paznokcie Duży uśmiech
Odpowiedz
Różnie muszą przyciągać mój wzrokUśmiech
Odpowiedz
Najbardziej kreca mnie tylko calkowicie golutkie 36-37 stopki ze srednimi paluszkami pokolei chyba tzw egipskie., paznokciami pomalowanymi na bialo, french, jasny roz. Podbicie normalnie. Zadbane, zgrabne, pachnace. W japonkach, klapkach drewniakach badz balerinkach Uśmiech
Odpowiedz
Nie jestem jakimś specjalistą, moim jedynym wymaganiem jest to, żeby były zadbane, dopiero później można weryfikować które lepsze, które gorsze, aczkolwiek muszę przyznać, że lubię egzotyczne stópki.
Odpowiedz
Jak największe Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości