Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie stopy wolicie ?
  • 7 głosów - średnia: 1.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tak jak w temacie jakie stopki na was najbardziej działają ?
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Muszą być spełnione 3 warunki: Zgrabne, zadbane i malutkie Język
Odpowiedz
Bose czy w nylonie ?
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
(04-05-2016, 18:01)Footmaniac22 napisał(a): Bose czy w nylonie ?

Jest mi to bez różnicy, ale warto dodać, że bardzo podobają mi się stópki w kolorowych, słodkich skarpetkach Język
Odpowiedz
Zgrabne, zadbane i czerwony kolor paznokci Uśmiech
Odpowiedz
Ja lubię raczej małe, delikatne, zadbane o budowie egipskiej najbardziej. Paznokcie pomalowane na czerwono lub czarno to moje faworyty. Lubię wyraziste podbicia. Ten łuk ma coś w sobie!

Bose, ale kręcą mnie nylonki!

Czyste, brudne, spocone. One zawsze wyglądają obiecująco!
Odpowiedz
małe (nawet poniżej 35), delikatne, zgrabne a przede wszystkim zadbane; lakier jasnoróżowy (perłowy), zielono-niebieski z efektem syrenki (fajnie wygląda), lub pazurki bez lakieru; zdecydowanie bose Serce (walczę o to z moją dziewczyną, bo rzadko tak chodzi Język ... jak tylko się spotykamy, a widzę, że ma na nóżkach skarpetki to albo każę Jej je zdejmować, albo sam to robię, bo to taki mały uparciuszek i nie zawsze chce się dostosować Duży uśmiech ), ewentualnie w mocno prześwitujących skarpetkach
Odpowiedz
Oczywiście że damskieUśmiech,lubię aksamitnie gładkie stopy o delikatnym aromacie .
Odpowiedz
...odpowiem jednym słowem: zadbane Duży uśmiech...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Mnie się najbardziej podobają szczupłe stópki w rozmiarze 37-39 z wysokim podbiciem, paluszki raczej długie i płytka paznokcia o zarysie prostokątnym, nie lubię okrągłych paznokci osobiście, kolor paznokci to odcienie czerwieni, czarne ale inne też mi się podobają. Uwielbiam stópki bose jak i ubóstwiam w nylonkach;-)
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości