Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie skarpetki mieliście ostatnio ubrane jak chodziliście u kogoś bez butów?
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...ja tam zawsze kminie jakie skarpetki założyć...mam wiele różnych wzorów w różnych kolorach...musi współgrać z całością Duży uśmiech...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(27-06-2016, 11:59)wertysy napisał(a): Jak wiem, że będę kogoś odwiedzał to ubieram takie skarpetki, żeby przyciągały uwagę Uśmiech o co łatwiej w okresie chłodniejszym jednak. W cieplejszej porze pozostają stopki, które akurat moją uwagę też przyciągają. Ostatnio byłem u kogoś w odwiedzinach, była większa grupa. Mnóstwo młodych stópek w tych najkrótszych z możliwych stopek, było na co popatrzeć! Duży uśmiech

W balerinowych wszystkie? Wszystkie pozdejmowały butki?
Odpowiedz
(27-06-2016, 23:12)Lave napisał(a):
(27-06-2016, 11:59)wertysy napisał(a): Jak wiem, że będę kogoś odwiedzał to ubieram takie skarpetki, żeby przyciągały uwagę Uśmiech o co łatwiej w okresie chłodniejszym jednak. W cieplejszej porze pozostają stopki, które akurat moją uwagę też przyciągają. Ostatnio byłem u kogoś w odwiedzinach, była większa grupa. Mnóstwo młodych stópek w tych najkrótszych z możliwych stopek, było na co popatrzeć! Duży uśmiech

W balerinowych wszystkie? Wszystkie pozdejmowały butki?

Duża część Uśmiech Jednej się ciągle zsuwała i zakładała z powrotem. Mógłbym patrzeć godzinami  Duży uśmiech
Odpowiedz
A w jakich kolorach miały? I miała któraś normalne stopki przed kostki?
Odpowiedz
(28-06-2016, 12:33)Lave napisał(a): A w jakich kolorach miały? I miała któraś normalne stopki przed kostki?

Już nie pamiętam tak dokładnie. Na pewno ta co się zsuwała była czarna. A takich normalnych to nie kojarzę, było dość ciepło wtedy, więc dominowały bose stópki albo balerinkowe.
Odpowiedz
Z ciekawostek. Goszczę teraz w domu pielgrzymów, a dokładnie pielgrzymki, które pojawiają się tylko na śniadaniu. Resztę dnia spędzają poza domem. Na śniadanie przychodzą jednak wszystkie na boso lub w różnokolorowych stopkach. Jest na co popatrzeć Uśmiech
Odpowiedz
...czyli ŚDM mają jakieś dobre strony...
Odpowiedz
Białe stopki Oczko
Odpowiedz
Boso, bo balerinki miałam Język
Odpowiedz
Odświeżam temat
Odpowiedz

Bookmarks