Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie skarpetki mieliście ostatnio ubrane jak chodziliście u kogoś bez butów?
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak w temacie. A może zawsze zakładacie takie same jak idziecie i wiecie że będziecie ściągać buty?

Ja ostatnio chodziłam u kolegi w czarnych do kostek Duży uśmiech
Odpowiedz
Jak najbardziej krótkie stopki do kostki, to mój silny fetysz.
Odpowiedz
Czemu tak cicho?
Odpowiedz
Wszyscy już pewnie śpią Duży uśmiech Ja praktycznie zawsze chodzę w skarpetkach, ostatnio jak jest cieplej to w niższych do kostek, a jak jest chłodniej to w wyższych Uśmiech Ze mnie jest niezły numer bo ja praktycznie dzień w dzień w skarpetkach, ale u dziewczyn nie cierpię widoku skarpetki na stópkach Uśmiech
Odpowiedz
Ja krótkich skarpetek do kostek nie lubię, z reguły mam długie skarpetki. A pytanie jest jakie ostatnio skarpetki miałem, jak u kogoś byłem? - niedziurawe Duży uśmiech.
Odpowiedz
Odświeżam, odwiedzaliście kogoś ostatnio?
Odpowiedz
Jak wiem, że będę kogoś odwiedzał to ubieram takie skarpetki, żeby przyciągały uwagę Uśmiech o co łatwiej w okresie chłodniejszym jednak. W cieplejszej porze pozostają stopki, które akurat moją uwagę też przyciągają. Ostatnio byłem u kogoś w odwiedzinach, była większa grupa. Mnóstwo młodych stópek w tych najkrótszych z możliwych stopek, było na co popatrzeć! Duży uśmiech
Odpowiedz
Lave w tym temacie jest tak cicho,bo mezczyzni, nie zwracaja uwagi w jakich skarpetach chodza. Ja np. Kupuje na zapas w roznych, ciemnych kolorach po piec par i biore ,z szuflady co mi wpadnie w rece ,nie zwracajac uwagi w jakim kolorze sa. Mysle ze dziewczyny maja w tym ,temacie odwrotnie bo lubia i bardzo dobrze ,podkreslac swoja urode.
Odpowiedz
To prawda, tu raczej większość skupia się na tym w czym chodzą panie. Jednak nie zgodzę się, że mężczyźni w ogóle nie przywiązują do wagi do tego co ubierają. Może kiedyś faktycznie tak było, ale teraz podchodzą do tego coraz bardziej świadomie. Wystarczy przejść się do byle jakiej sieciówki i zobaczyć ile ciekawych propozycji dla panów w tym względzie można spotkać.
Odpowiedz
Wertysy ja nie stwierdziłem że, mężczyźni wogole nie przywiązują wagi , do garderoby tylko wydaje mi się że skarpetki to dla faceta taka rzecz nad którą się jakoś, szczególnie nie zastanawia, przynajmniej ja tak mam .
Odpowiedz

Bookmarks