Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie rajstopy/pończochy lubicie?
  • 4 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dla mnie pończochy górują nad rajstopami (choć też mogą być) kolor bez znaczenia aby były cienkie transparentne i błyszczące, połyskujące a szczyt marzeń to oryginalne nylony ze szwem i wzmacnianymi spodami stóp tak zwane FF
Odpowiedz
(15-02-2017, 01:39)cantona21 napisał(a): dla mnie pończochy górują nad rajstopami (...) kolor bez znaczenia aby były cienkie transparentne
w moim wypadku tak samo
Odpowiedz
(15-02-2017, 01:39)cantona21 napisał(a): dla mnie pończochy górują nad  rajstopami (choć też mogą być) kolor bez znaczenia aby były cienkie transparentne i błyszczące, połyskujące a szczyt marzeń to oryginalne nylony ze szwem i wzmacnianymi spodami stóp  tak zwane FF
Ja również wolę pończochy,gładkie i jak najcieńsze Uśmiech bez żadnych zbędnych wzmocnieńUśmiech
Odpowiedz
Hej, jestem nowy I tez uwielbiam stopki kobiet w rajstopach ☺

Hej, jestem nowy I tez uwielbiam stopki kobiet
Odpowiedz
Lubię każde pończochy,byle by cudownie pachniały
Odpowiedz
Ja uwielbiam ponczoszki lub rajstopki cieniutkie 8-15den kolory to grafit cielisty sa takie delikatne i mile w dotyku. Mam rajstopki z wycięciem intymnym. Polecam.
Odpowiedz
20DEN ciemnobrązowe, błyszczące wyłącznie na pięknych nogach mojej Żony - pełen odlot Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
cienkie, 10-20 den, cieliste, czarne, ale i białe wyglądają nieziemsko na nóżkach Uśmiech
Odpowiedz
Czarne, cienkie - miód.
Odpowiedz
Chyba najbardziej preferuje czarne cienkie  by było dobrze widać palce
Odpowiedz

Bookmarks