Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie rajstopy/pończochy lubicie?
  • 4 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dla mnie czy są to rajstopy czy ,pończochy nie ma znaczenia byle by były jak najcieńsze . Jeśli chodzi o kolor to mogą być przeróżne. Nie lubię tylko tych wzorzystych a najgorsze jak do tego jeszcze w jaskrawym kolorze.
Odpowiedz
Najbardziej kręcą mnie czarne i cieliste bardzo cienkie Duży uśmiech Ale ogólnie nie wybrzydzam co do nylonów Duży uśmiech
Odpowiedz
witam ja lubie rajstopy cieliste blyszczace swiecace lajkra
Odpowiedz
Najbardziej lubię rajstopy wzorzyste (im ciekawszy wzorek tym dla mnie piękniejsze) oraz kolorowe. Ubóstwiam kolory na nogach Uśmiech
Jeśli chodzi o cienkie cieliste lub czarne cienkie rajstopy (6-20den), to noszę tylko z jakimś delikatnym motywem. Całkiem gładkich nie lubię
Dla przykładu:  
[Obrazek: c79d79498650219.jpg] [Obrazek: d105be498650225.jpg] [Obrazek: 5fea7f498650227.jpg] [Obrazek: 761a80498650231.jpg] [Obrazek: 86de07498650235.jpg] [Obrazek: c485a0498650239.jpg]
Odpowiedz
Ja chyba nie będę się mocno wyróżniał ze swoimi upodobaniami Uśmiech Mnie najbardziej kręcą cieliste i czarne, najlepiej bez wzorków oraz żadnych udziwnień typu kolorowych (czerwonych, czarnych) pięt, palców.
Z resztą... jeżeli nożka zgrabna i stópka atrakcyjna, to i każdy kolor i wzorek podpasuje Uśmiech
Step by step, inch by inch...[Obrazek: rstGSv]
Odpowiedz
Zgodzę się z przedmowca, na zgrabnej nozce każdy nylon będzie prezentował, się świetnie.
Odpowiedz
Zadnych rajstop, ponczoch itd..tylko same gole stopy.
Odpowiedz
Ja zdecydowanie obstaje przy 15 den cieliste i czarne, błyszczące. bez wzorków. Zarówno rajstopy jak i ponczochy oraz podkolanówkiOczkowystarczy tylko to i odlatuje...
Odpowiedz
Ja osobiscie nie nawidze czegos takiego. Zadnych rajstop, ponczoch itd itp ble... Tylko same gole stopy bez odzienia. Wiem ze kazdy ma swoj gust, ja mam taki :0
Odpowiedz
Wszystko jedno, byle byly blyszczace i szeleszczace :-) Czarne, cieliste, 20DEN najlepiej.
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz

Bookmarks