Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jakie rajstopy/pończochy lubicie?
  • 4 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak w temacie - kolor, grubość, wzory/brak wzorów itd. Mnie najbardziej kręcą ciemnobrązowe - najlepiej cienkie i jednolite. Chociaż klasyczne cieliste też mają swój urok Oczko Za to zupełnie nie podobają mi się te w nietypowych kolorach, to znaczy jakieś zielone, filoletowe itd. Niezdecydowany
Odpowiedz
Najlepsze rajstopy: cienkie czarne, albo cienkie cieliste. Czarne mogą być z jakimś wzorkiem, przez co są bardziej kuszące.

Pończochy tylko czarne, najlepiej do jakiejś czarno-czerwonej koronkowej bielizny. Zestaw miazga! Do tego czerwone zamszowe szpilki i jestem obezwładniony.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Ja wprost ubóstwiam cienkie (15 den) czarne pończochy ze wzmocnieniami na palcach. Bardzo lubię też cieliste. Jeżeli chodzi o rajstopy to lubię "mgiełkę" 8 den w kolorze czarnym lub cielistym. Tak naprawdę na zgrabnych nóżkach każde cienkie rajstopy/pończochy wyglądają świetnie Uśmiech
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Ja uwielbiam ogólnie rajstopy i pończochy Uśmiech Nie wypowiadam się na temat szczegółów bo się na tym kompletnie nie znam Duży uśmiech Robiąc fotki nigdy nie pytałem się kobiet o grubość rajstop, a nawet jakbym zapytał to i tak bym zapomniałDuży uśmiech
Odpowiedz
Jeśli chodzi o rajstopki to najbardziej przypadły mi do gustu czarne, gładkie idealnie prześwitujace tak żeby było widać każdy szczegół pięknych stópek Uśmiech)
Odpowiedz
Cienkie czarne 12 den z rajstop
Widać dobrze spody i paluszki
Pończochy czerwone , czarne tez cienkie
No i kabaretki pończochy/rajstopy
Duże i male oczka Oczko
Odpowiedz
Czarne, bardzo cienkie 8DEN. Dające wrażenie jakby jedynie lekką mgiełką otulały doskonałość nóg i stóp moje Bogini Uśmiech
Odpowiedz
Cieniutkie ciemnobrązowe lub czarne rajstopy/pończochy najlepsze Uśmiech
Odpowiedz
cieliste badz jakies w miare cienkie brazowe
Odpowiedz
nie lubię rajstop (moja dziewczyna je nosi kiedy nie jest boso albo w skarpetkach)... wolę pończochy bo ich się można łatwo pozbyć, ale generalnie zarówno w przypadku pończoch jak i rajstop lubię jak najbardziej przejrzyste Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks