Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak wrzucać zdjęcia na forum (Galeria forumowa)
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak łatwo i szybko wrzucać zdjęcia na forum?

Od teraz podczas tworzenia nowego wątku mamy do dyspozycji narzędzie, które pomoże nam wrzucić szybko zdjęcia na forum, jako załączniki. Można wgrywać kilkanaście plików na raz. Sądzę, że to narzędzie jest wygodniejsze niż dotychczasowe Uśmiech Zachęcam do korzystania.

Jak używać narzędzia?

1. Wybieramy interesującą nas kategorię na forum i tworzymy nowy wątek / odpowiadamy w istniejącym już wątku. Zjeżdżamy na dół strony.
2. Klikamy w zielony przycisk "Zaznacz zdjęcia" Wybieramy zdjęcia, które chcemy wrzucić do postu/tematu.
3. Klikamy w niebieski przycisk: " Wgraj zdjęcia" - czekamy aż pasek dojdzie do 100% i jeszcze chwilkę. Pojawią się w okienku nazwy zdjęć, które wysłaliśmy na forum.
4. "Zaptaszkowujemy" wszystkie zdjęcia i klikamy w niebieski guzik: "Dodaj do postu (hurtowo)"
5. Zatwierdzamy nasz temat, klikając w przycisk "Odpowiedz"

W razie problemów, proszę pisać w tym wątku.
Odpowiedz
ok no problemo
przed chwilą tak zrobiłem Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Załatwiłem sprawę w inny sposób.

Od teraz podczas tworzenia nowego wątku mamy do dyspozycji narzędzie, które pomoże nam wrzucić szybko zdjęcia na forum, jako załączniki. Można wgrywać kilkanaście plików na raz. Sądzę, że to narzędzie jest wygodniejsze niż dotychczasowe Uśmiech Zachęcam do korzystania.

Jak używać narzędzia?

1. Klikamy w zielony przycisk "Zaznacz zdjęcia" Wybieramy zdjęcia, które chcemy wrzucić do postu/tematu.
2. Klikamy w niebieski przycisk: " Wgraj zdjęcia" - czekamy aż pasek dojdzie do 100% i jeszcze chwilkę. Pojawią się w okienku nazwy zdjęć, które wysłaliśmy na forum.
3. "Zaptaszkowujemy" wszystkie zdjęcia i klikamy w niebieski guzik: "Dodaj do postu (hurtowo)"
4. Zatwierdzamy nasz temat, klikając w przycisk "Odpowiedz"

W razie problemów, proszę pisać w tym wątku.
Odpowiedz
Świetna opcja, już skorzystałem i wszystko dobrze działa nawet na telefonie Język
Odpowiedz
...przyjąłem do wiadomości...zaraz przetestuję....
...pozdrawiam....
Odpowiedz
przetestowane... test zaliczony na 5++ Duży uśmiech
Odpowiedz
U mnie ta sama sytuacja
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Jak według tego sposobu dodać więcej niż 20 zdjęć ? Bo ja zaznaczam wszystkie (60 zdjęć jak coś) ale dodaje tylko 20 a chciałbym wszystkie w jednym dodać ? Jakieś porady (PS. Niedawno dołączyłem i nie ogarniam jeszcze wszystkiego )
Odpowiedz
Pojawia mi blad przy probie wrzucenia zdjec Smutny
http://stopomania.pl/Thread-Irina-Kozlov...5#pid12045

Jesli jest mozliwosc prosze o usuniecie watku Uśmiech
Odpowiedz
Witajcie. Od dzisiaj znacznie uprościłem wgrywanie plików na forum. W tej chwili możecie wrzucać pliki, przeciągając je poniżej pola odpowiedzi, bądź zaznaczać dawnym sposobem. Obrazy automatycznie będą dołączane do waszego postu. Prosiłbym o minimalizowanie wgrywania obrazów na zewnętrzne portale, ponieważ wgrywają się znacznie dłużej przez co spowalnia się wczytywanie forum Uśmiech

Mam nadzieję, że nowe narzędzie Wam się spodoba. W razie problemów piszcie w tym wątku.

Instrukcja z tematu już nie obowiązuje Język

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości