Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak trafiliscie na forum?
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ja postanowiłem odurzyć troszkę fora o tej tematyce bo je dość zaniedbałem a że zaczyna się okres urlopowo - wypoczynkowy więc więcej czasu na przyjemności a tu taki zonk .... więc zapytałem wujka googla co on ma do powiedzenia w tej sytuacji i wskazał mi to forum
Odpowiedz
Ja tak samo postanowiłem sprawdzić, co tam słychać na stopomanie i się okazało że nie istnieje, ale poklikalem trochę i znalazłem to forum które narazie raczkuje ,ale ma się bardzo dobrze i tylko tak dalej.
Odpowiedz
Bartek a możesz powiedzieć jak trafiłeś na starszą stronę czyli na stopomana , skoro od dłuższego czasu ta strona nie istnieje?
Odpowiedz
Jak większość. Dawniej konto na stopomanii, która została z czasem zaśmiecona. Później był stopoman, ale z racji zniknięcia tego forum z przestrzeni internetowej. Poszukałem nowego miejsca na rozmówki i miałem nadzieję, że może ktoś odświeżył dawną, dobrą stopomanię. No i jak się okazało, nie myliłem się. Uśmiech
Odpowiedz
To forum znalazłem po upadku poprzedniego. Tamto natomiast znalazłem przypadkiem gdy szukałem w necie informacji o zamiłowaniu do stópek Uśmiech
Odpowiedz
Przez przypadek.
Odpowiedz
...[^]...
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości