Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak trafiliscie na forum?
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czesc, uzytkownikow ciagle przybywa i zastanawiam sie jak trafiacie do nas? Czy przez jakas reklame, z polecenia innego uzytkownika?
Odpowiedz
Ja parę lat temu znalazłem w necie forum co już nie istnieje wiecie o który mi chodzi i trafiłem tutaj Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Po upadku stopomana poczułem się jak osierocone dziecko,więc zapytałem wujka google a ten mi wskazał drogęUśmiech)
Odpowiedz
Mnie abdykacja Di zaskoczyła podczas wyjazdu gdy byłem odcięty od internetu - po powrocie wchodzę na Stopomana a tu strona nie istnieje... Drogę tu wskazała mi jedna z użytkowniczek.
Odpowiedz
Szukałem, szukałem brakowało mi forum i znalazłem to i bardzo mi się tu podoba Uśmiech Wprawdzie jeszcze nas tutaj zbyt wielu nie ma, ale to kwestia czasu i wspólnie możemy stworzyć super forum Uśmiech
Odpowiedz
Ja trafiłem dzięki temu, bo pierwsze moje forum o tematyce stóp, było właśnie stopomania.pl - została ona zaśmiecona, po jakimś czasie założyłem konto na stopoman.webd.pl, dość długo tam miałem konto, no ale miesiąc temu nie dało się wejść na forum i sobie przypomniałem o starym forum stopomania.pl - a tutaj patrzę, całkiem nowe forum, założone nie tak dawno Uśmiech
Odpowiedz
...mnie to miejsce podpowiedzial jeden z bylych uzytkownikow stopomana Uśmiech...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(11-05-2016, 13:51).InTeL. napisał(a): Ja trafiłem dzięki temu, bo pierwsze moje forum o tematyce stóp, było właśnie stopomania.pl - została ona zaśmiecona, po jakimś czasie założyłem konto na stopoman.webd.pl, dość długo tam miałem konto, no ale miesiąc temu nie dało się wejść na forum i sobie przypomniałem o starym forum stopomania.pl - a tutaj patrzę, całkiem nowe forum, założone nie tak dawno Uśmiech

Też pamiętam stare forum. Ja szukałem w googlach nowego forum, zobaczyłem stopomania.pl i tak pomyślałem: czyżby tamto forum jeszcze istniało? Duży uśmiech  A tu nowe super forum, czyste bez spamu Uśmiech
Odpowiedz
Ja trafiłam dosłownie przypadkiem Uśmiech
Odpowiedz
(10-05-2016, 20:56)heckan napisał(a): Mnie abdykacja Di zaskoczyła podczas wyjazdu gdy byłem odcięty od internetu - po powrocie wchodzę na Stopomana a tu strona nie istnieje

miałem podobnie: przez pewien czas nie wchodziłem na Stopomana, a jak już w końcu znalazłem czas na przejrzenie nieprzeczytanych postów okazało się, że... forum przestało istnieć Smutny ... po otrząśnięciu się z szoku jaki przeżyłem dokonując tego przykrego odkrycia zacząłem szukać w sieci, czy nie pojawiło się coś podobnego i oto jestem tutaj Duży uśmiech (podobnie jak Wojt zobaczyłem znajomą nazwę i tak samo jak jemu przeszła mi przez głowę myśl, że to jest tamta stara (niestety mocno zasyfiona Smutny ) stopomania... na szczęście pomyliłem się i zostałem pozytywnie zaskoczony Duży uśmiech )
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości