Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak rozpocząć temat?
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Otóż chciałbym zapytać znajomą o to czy lubi chodzić bez skarpetek po domu, czy w ogóle to robi ale nie wiem jak zacząć taką rozmowę aby nie wyjść na fetyszystę...
Odpowiedz
Nic w tym dziwnego, pytaj śmiało Uśmiech,wiele ludzi chodzi boso w domu Uśmiech
Odpowiedz
No tak, ale jak? Tak po prostu raczej nie zacznę, trzeba jakiś ''otwieracz'' wymyślić... A Ona nie chodzi raczej boso po domu nigdy tylko w skarpetkach z tego co widziałem...
Odpowiedz
Może nie lubi chodzić boso bez skarpetek Uśmiech

Myślę że jak zrobi się wystarczająco ciepło to napewno będzie bez skarpetek Uśmiech
Odpowiedz
A no ciekawe właśnie. Szkoda że teraz dużo dziewczyn chodzi w skarpetkach w upały.
Odpowiedz
(04-06-2016, 15:42)Stopoman napisał(a): A no ciekawe właśnie. Szkoda że teraz dużo dziewczyn chodzi w skarpetkach w upały.
Ja zwracam uwagę na kobiety Uśmiech
Odpowiedz
(04-06-2016, 15:42)Stopoman napisał(a): A no ciekawe właśnie. Szkoda że teraz dużo dziewczyn chodzi w skarpetkach w upały.

Też mnie to irytuje. Dajmy na przykład: dziewczyna ponad dwadzieścia-kilka lat, ładna, ubiera krótką spódniczkę i do tego np sportowe buty i skarpetki... Albo w upał dziewczyny młode zamiast ubrać baleriny, albo sandałki to chodzą w tych cholernych trampkach  Podejrzany
Odpowiedz
...czemu nie chcesz wyjsc na fetyszyste??...co w tym zlego...nie rozumiiem po co te podchody...
Odpowiedz
Oj, no bo akurat nie chcę...
Odpowiedz
(05-06-2016, 14:53)Stopoman napisał(a): Oj, no bo akurat nie chcę...
A co w tym złego?,może coś zyskaszUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości