Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak powiedzieliście drugiej połowie o fetyszu?
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

i ponownie się z Tobą zgadzam Jacku Oczko. Ja powiedziałem mojej wybrance prawie na początku naszego związku, mimo, że znałem jej początkowo bardzo bardzo negatywny stosunek do stóp. Rozwijaliśmy to stopniowo a teraz... Podobnie jak z panami powyżej- moja kobieta to ucieleśnienie moich fetyszowych marzeń, robię z jej stopami co chce i kiedy chce i oboje mamy z tego przyjemność Uśmiech

Odpowiedz
...i na tym powinien polegac zgrany zwiazek...
Odpowiedz
Wszystkie dziewczyny, które miałem wiedziały o moim fetyszu i żadnej nie przeszkadzał, a mówiłem im to prosto z mostu, że uwielbiam stópki Uśmiech Z początku rzecz jasna było lekkie zaskoczenie, ale zawsze się udawało i ja miałem przyjemność i dziewczyna Uśmiech
Odpowiedz
U mnie jest tak samo jak u Wojta, tylko że najpierw robię, małe rozpoznanie biorę dziewczynę na długi spacer ,a później proponuje jej masaż stóp jeśli wszystko jest w pożądku i widzę że ma luba jest zadowolona z masażu to już dużo słów nie trzeba. A tak z moich obserwacji to wiem że dużo kobiet lubi adorację swych stóp, przez partnera ale się z różnych powodów się wstydzą, do tego przyznać
Odpowiedz
...potwierdzam obserwacje poprzednika...zdecydowana wiekszosc to lubi...niektorym jednak trzeba nieco zachety...
Odpowiedz
Prosto z mosty, było to 8 lat temu. Asia była chyba bardzo ucieszona, bo mówiła że zawsze lubiła drapanie po stopkach. I już tyle czasu ciągle drapię i masuję Jej stopki Uśmiech

No i powstała nasza stronka, adres poniżej Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
(29-05-2016, 10:01)somebody napisał(a): Prosto z mosty, było to 8 lat temu. Asia była chyba bardzo ucieszona, bo mówiła że zawsze lubiła drapanie po stopkach. I już tyle czasu ciągle drapię i masuję Jej stopki Uśmiech

Świetne zdjęciaUśmiech,będzie jakaś aktualizacja?,pozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
(29-05-2016, 11:12)jacek74 napisał(a):
(29-05-2016, 10:01)somebody napisał(a): Prosto z mosty, było to 8 lat temu. Asia była chyba bardzo ucieszona, bo mówiła że zawsze lubiła drapanie po stopkach. I już tyle czasu ciągle drapię i masuję Jej stopki Uśmiech

Świetne zdjęciaUśmiech,będzie jakaś aktualizacja?,pozdrawiamUśmiech

To już Asia musi zdecydowac Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
Ja swojej powiedziałem też prawie na początku i niestety dla Niej jest to coś dziwnego i nienormalnego :/ Ale staram się pracować nad tym by to zmienić po trochę idę i jakoś daje radę zdobywam kolejne wierzchołki góry lodowej jeśli tak to można w ogóle nazwać Duży uśmiech
Odpowiedz
...wytrwałość to klucz do sukcesu...pamiętaj jednak, że nic na siłę...jeśli partnerka ma się do tego zmuszać, albo robić to tylko dla Ciebie to chyba lepiej odpuścić....może jednak polubi nasze klimaty....życzę powodzenia...
...pozdrawiam....
Odpowiedz

Bookmarks