Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak dobrać się do stóp koleżanki?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stary! Jesteś dorosły? Masz jaja? Alkohol! powiedź jej że czegoś nie wiesz i żeby Ci pomogła, później zaproponuj pójście do ciebie jeśli się zgodzi pójdź z nią do domu na kanapę odpal telewizor i napijcie się piwa, kiedy będzie wystarczająco upita zaproponuj masaż stóp po masażu powiedz jej na ucho, a teraz wyliże ci stopy . I załatwione! Mam nadzieje
Odpowiedz
Szanowny Kolega to chyba nie do końca na trzeźwo tutaj przychodzi? Uśmiech
Dwa dni temu mistrz wykopek archeologicznych, a dzisiaj to już nie wiem,
chyba zapomniał, że dwa dni temu już raz odpisywał? Uśmiech
Najlepsza metoda to wiązanie węzełków Oczko
Odpowiedz
Jak dla mnie nie myśl o kobiecie jako o czymś do czego są doczepione stopy,  jeżeli jest fajna zapoznaj się z nią i w sytuacji intymnej,  np podczas filmu,  rozluźnieni po lampce wina (najlepiej jakbyś wiedział że w tym dniu dużo chodziła np.  Na szpilkach, albo ogólnie jakiś shopping) to wtedy spontanicznie zaproponuj masaż,  jeżeli się zgodzi i będzie jej to sprawiać przyjemność to pierwsza baza zaliczona,  bo właśnie to jest najważniejsze,  żeby jej to sprawiało przyjemność, jak mi koleżanka powiedziała ostatnio po długim czasie niewidzenia że miała tak straszna ochotę żebym zajął się jej stópkami (full service oczywiście ) to cały akt sprawił mi potrójną przyjemność Uśmiech Na razie nic nie forsuj,  dłużej będziesz głodny to obiad zjesz z większym smakiem Oczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości