Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Jak dobrać się do stóp koleżanki?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na stażu w biurze mam super koleżankę, w rok starsza od mnie, śliczna wysoka blondynka. Trochę mamy się już ku sobie, ale muszę być ostrożny w 1 kwestii. Mianowicie oprócz ogólnej urody dziewczyna ma boskie stopy. Uśmiech  Chodzi w szpilkach, parę razy udało się ją zobaczyć bosą, śliczne mega zadbane stopy z czerwonymi paznokciami, bajka. Tylko jak zagadać o stópki, żeby dziewczyny nie ,,spłoszyć'', nie chcę stracić takiej miłej znajomej, a może dziewczyny za jakiś czas własnym wygłupem. Raz tylko po godzinach, jak już nie dała rady w szpilkach i paradowała na bosaka, jak zauważyła, że się gapię, rzuciła tylko w stylu: ,, No, co, musze być na bosaka, nie wytrzymam już na obcasach.'' Chciałem zaproponować masaż, ale stchórzyłem, a stópki tej pani to moje marzenie już prawie i boje się coś speszyć.  
Odpowiedz
Musisz ją na pewno jeszcze lepiej poznać, jej charakter i zbadać jakby zareagowała na twoją propozycję.
Odpowiedz
Powiedziała tak, bo jej do głowy nie przyszło, że gapisz się na jej stopy z pożądaniem. Zwyczajnie poczuła się głupio i chciała wytłumaczyć. Zacznij od rozwinięcia znajomosci w klasyczny sposób, a dopiero potem naturalnie wprowadź kwestie związane ze stopami (niewinny masaż stóp itd.). Jeżeli nie będzie się udawało nawiązać relacji, to gdy będziesz wiedział (choćby na 90%) że na związek nie ma szans - zaryzykuj i przy pierwszej lepszej okazji np. zaproponuj masaż Oczko
Odpowiedz
uważam, że dużym błędem u mężczyzn podczas "podrywu" jest wystrzelenie z jakimś wyznaniem, albo tekstem Oczko najpierw wybadaj, poznaj, itd
Odpowiedz
Dokładnie tak, poprzednicy dobrze radzą - najpierw poznajcie się lepiej, pogadaj z nią, jak załapiecie dobry kontakt i nieco się zbliżycie, można zaproponować niewinny masaż jej zmęczonych stóp, skoro chodzi całymi dniami na szpilkach. Nie wypal z tym za wcześnie, bo się spłoszy i będzie pozamiatane.
Odpowiedz
Wszystko zależy jakie kobieta ma podejście, jedna by się czuła niekomfortowo z masażem od kogoś, kogo niezbyt dobrze zna, a inna akurat nie miałaby nic przeciwko, bo dla niej to nic wielkiego. W dodatku jeśli miała jakieś doświadczenie z tym fetyszem to nie będzie zdziwiona, ale w innej sytuacji wyjście z tym zbyt wcześnie faktycznie nie skończy się dobrze.
Odpowiedz
popieram przedmówcę... mam to szczęście że moja przyjaciółka jest bardzo otwarta na takie sprawy i jesteśmy umówieni na spotkanie po następnym weekendzie (ale wątpię czy powierzy mi swoje stopki już na tym naszym pierwszym spotkaniu "live" (choć co do samego pomysłu była optymistycznie nastawiona to spodziewam się, że pozwoli mi się do nich dorwać dopiero za jakiś bliżej nieokreślony czas))
Odpowiedz
bierz ja za stopy i do wyra prosto z mostu Duży uśmiech
Odpowiedz
Idź na całość
Odpowiedz
Stary! Jesteś dorosły? Masz jaja? Alkohol! powiedź jej że czegoś nie wiesz i żeby Ci pomogła, później zaproponuj pójście do ciebie jeśli się zgodzi pójdź z nią do domu na kanapę odpal telewizor i napijcie się piwa, kiedy będzie wystarczająco upita zaproponuj masaż stóp po masażu powiedz jej na ucho, a teraz wyłożenie ci stopy . I załatwione! Mam nadzieje że skożystaż z mojej rady bo działa w 90% . Pozdrawiam trzymaj się i powodzenia!
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości