Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Inne upodobania/fetysze
  • 8 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

oprócz fetyszu stóp i footjobu  to mam ściśle powiązany i wynikający z fetyszu stóp, fetysz pończoch  i obcasów.

A z innej puli upodobań to anal i głębokie gardło ( to pierwsze nie ma problemu z żonka ale na drugie się nie godzi ) na a ze sfery ekstremalnych fantazji to marzy mi się gangbang  ( taki ostry podwójna penetracja i takie tam ) na mojej pani z kilkoma facetami ( w tym jakiś murzyn) i ze mną oczywiście ale to raczej na pewno nie realne
Odpowiedz
U mnie wyglada sytuacja podobnie ubielbiam jak moja kobieta ubiera szpilki lub koturny. Z innych upodobań to roznieś uwielbiam seks analny i mojej kobiecie rownież sprawia on przyjemność i sama proponuje zebysmy sie tak kochali. Moje marzenie to chciałbym kiedys doświadczyć footjoba z dwoma kobietami.
Odpowiedz
Moje inne upodobania, poza stopami, są dość lajtowe, jak widzę. Podobają mi się dłonie kobiet (lubię być głaskany, dotykany...) oraz długie włosy. W szczególności uwielbiam zaplatać warkocze, nie wiem czemu. Te upodobania dosyć łatwo spełnić, w przeciwieństwie do stópkowych, bo np. na głaskanie po włosach to i wiele koleżanek się godzi.
Raz nawet w ten sposób zrekrutowałem dyplomantkę na pracę mgr (jestem nauczycielem akademickim). Zaproponowałem, że jeśli przyjdzie na dyplom, zrobię jej warkoczyk ;-) Zrobiłem, przyszła, powstała dobra praca.
Odpowiedz
Wzrost. Gdy dziewczyna jest wysoka to dostaje u mnie wielki plus na start. Gdy wyższa ode mnie - to sprawia mi dziwną, specyficzną rozkosz... Ale inne cechy wyglądu najlepiej jak ma kobiece Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Rowniez mam nietypowe poza stopami jak np wiazanie kobiety, wulgaryzmy w lozku oraz fantazje o sexie w trojkacie z obcym facetem i moja zona- bez kontaktu mojego z nim oczywiscie (dziwne bo jestem hetero)
Odpowiedz
Oj tam nietypowe Oczko zwykła dominacja/cuckold Oczko popularniejsze niż Ci się wydaje Duży uśmiech
Odpowiedz
Moze, choc czasem dziwnie sie z tym czuje. A co powiesz o fantazji (ktora chetnie bym zrealizowal, ale ciezko technicznie to wykonac) polegajacej na podgladaniu z innym facetem mojej wlasnej zony np pod prysznicem lub w przebieralni? To juz chyba na maksa nietypowe.
Odpowiedz
Jakie nietypowe? Ja mam tzw "ekshibicjonizm na partnerkę" . Podnieca mnie jak się inni faceci patrzą jak się rozbiera itd.
To powszechne upodobanie. Uśmiech
Odpowiedz
widze ze nie jestem, sam cieszy mnie to, bo myslalem ze ostro zeswirowalem ;-)
Odpowiedz
Kolego, masz wyłączone prywatne wiadomości w ustawieniach swojego profilu. Wysłałeś do mnie wiadomość ale ja już odpisać Ci nie mogę Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości