Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Inne upodobania/fetysze
  • 8 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Robi się ciekawieUśmiech przygotowałem kilka pozycji może ktoś znajdzie coś dla siebieOczko
1. Koprofilia – zjadanie oraz kontakt z kałem własnym lub partnera (np. smarowanie ciała, wypróżnianie na klatkę piersiową) jest źródłem podniecenia seksualnego.
2.Formikofilia – rodzaj zoofilii, w której podniecenie i satysfakcję seksualną sprawiają gryzące lub pełzające po ciele (szczególnie w okolicach genitaliów, odbytu lub sutków) owady (np. karaluchy) albo inne małe zwierzęta (np. ślimaki).
3.Froteryzm – sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest ocieranie się o ciało obcej osoby w zatłoczonych miejscach publicznych.
4.Klizmafilia – satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez lewatywę.
5.Pubefilia – obiektem podniecenia są włosy łonowe.
6.Urofilia – mocz partnera jest źródłem podniecenia.
7.Xylofilia – pociąg seksualny do drewnianych przedmiotów.

to na tyle oczywiście jest tego znacznie więcejUśmiech))
Odpowiedz
Ja lubię cyberseks, czaty, sekstelefony. Myślę, że można pod to wiele fetyszy podpiąć, ponieważ przeważnie szukam osób, które właśnie różnego rodzaju fetysze posiadają Oczko Chyba najbardziej lubię dzwonić do którejś z pań z serwisu wilgotne-cip*eczki i opowiadać o swoich fantazjach, które są każdego dnia inne. Panie zawsze chętnie odpowiadają i podkręcają rozmowę. Nic ich jeszcze nie zszokowało.
Odpowiedz
Strasznie podnieca mnie partnerka zdradzająca partnera (Rogacz, Cuckold*, NTR).
Raczej jest to fantazja, której zaspokojenia szukam w opowiadaniach, filmach czy komiksach, nie wiem czy jestem aż tak wkręcony w ten fetysz, i jak bym zareagował na taką sytuację w realu.

*- Cuckold najczęściej odnosi się do zdrad kontrolowanych, a mi chodziło o podniecanie się zwykłą niewiernością, tego terminu użyłem, żeby wam lepiej zobrazować o co mi chodzi.
Odpowiedz
marszelo, moja koleżanka pracuje na czacie smsowym erotycznym i te wszystkie konwersacje to jedna wielka lipa. Nie piszesz z laską, którą widziałeś na ulotce za wycieraczką samochodu, tylko ze zwykłą dziewczyną, która ma pracę jak każdy inny. Chodzi o to, aby od naiwniaków wyciągnąć jak najwięcej kasy. A im więcej naciągnie klientów, tym ma większą prowizję. True story!
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to dodatkowym fetyszem , są kozaki nie koniecznie te długie , za kolano które miała np ''Preety Women'' , chodzi mi o to że kobieca noga w kozakach , wygląda pięknie , gdy skora owego buta szczelnie wypełnia stopę.
Odpowiedz
Moim fetyszem, poza adoracją stóp, jest widok masturbującego się faceta Duży uśmiech uwielbiam patrzeć kiedy facet sam się zabawia. Z tego powodu mam też całą masę filmików-prezentów nakręconych specjalnie dla mnie  Język
Odpowiedz
Diabliczko powiem ci szczerze, że ja też lubię jak kobieta zabawia się sama ze sobą ,a do tego ja jestem zwiazany i mogę tylko biernie ją obserwować nie mogąc nic zrobić ...
Odpowiedz
Moim drugim fetyszem jest damska bielizna,jeszcze ciepłaOczko

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Hah był kiedyś filmik na youtube jak jakaś kobieta robiła herbatę z przepoconych skarpetek Duży uśmiech
Odpowiedz
Ulubione majteczki mojej kobietyOczko

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości