Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Inne upodobania/fetysze
  • 8 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...[^]...
Odpowiedz
Poza standardowym fetyszem stóp pociągają mnie zapachy używanej damskiej bielizny i smak kobiecego potu. Nie natknąłem się nigdzie na takie zwierzenia więc nie wiem, na ile to rzadkie zachowanie, ale lubię sobie czasem zrobić herbatkę z przepoconych damskich podkolanówek lub stopek zalewając je wrzątkiem, to jest już niemal jak nałóg - uwielbiam ten smak i niezmiernie mnie to kręci. Spotkaliście się już z czymś takim?
Odpowiedz
(14-09-2016, 19:46)LeChev napisał(a): Poza standardowym fetyszem stóp pociągają mnie zapachy używanej damskiej bielizny i smak kobiecego potu. Nie natknąłem się nigdzie na takie zwierzenia więc nie wiem, na ile to rzadkie zachowanie, ale lubię sobie czasem zrobić herbatkę z przepoconych damskich podkolanówek lub stopek zalewając je wrzątkiem, to jest już niemal jak nałóg - uwielbiam ten smak i niezmiernie mnie to kręci. Spotkaliście się już z czymś takim?
Dla mnie to jest kosmos Uśmiechwiele w życiu przeżyłem ale nigdy bym nie wpadł na pomysł picia cherbatki z wyciągu skarpetkowego Uśmiech))Gratuluję Oczko
Odpowiedz
Slina na stopach.. a tak to gole nogi - gole badz w legginsach po polowy lydki lub konczace sie przed kostka to glowne, potem lubie ladne wypielegowane dlonie i paznokcie pomalowane u nich. Chyba koniec na tym.;0

PS. dodaje stopki ze śniegiem ;D
Odpowiedz
Herbata z wyciągu brudnych skarpetek? Czego to ludzie nie piją...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
(14-09-2016, 20:15)beliar napisał(a): Dla mnie to jest kosmos Uśmiechwiele w życiu przeżyłem ale nigdy bym nie wpadł na pomysł picia cherbatki z wyciągu skarpetkowego Uśmiech))Gratuluję Oczko
beliar i Black, są amatorzy herbatek ze zużytych tamponów czy podpasek. Mnie na tym świecie już nic nie zdziwi.
Odpowiedz
Dobrze, że jestem już po kolacji. A swoją drogą są jeszcze amatorzy startego naskórka z pięt. Używają go zamiast soli.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
fuck Smutny teraz żałuję, że wszedłem w ten temat
Odpowiedz
Hmmm ten fetysz z tą herbatą mnie zaskoczył, nie wpadłbym na taki pomysł. Ale co kto lubi Uśmiech
Odpowiedz
CeUdoBe ja też żałuję że ponownie tu zawitalem , bo przerodzilo się w naprawdę coś dziwnego.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości