Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Inne upodobania/fetysze
  • 8 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pissing mnie też zajarał bardzo
Mam.w planie sesje sikającej pani po swoich spoconych stópkach. Kiedyś miałem takie foty ale przepadły :/
Odpowiedz
...pomysl sesji zacny...popieram...
Odpowiedz
Moim dodatkowym fetyszem są długie za łokieć rękawiczki przecudnie kobiety w nich wyglądają. I te subtelne uczucie kiedy cię Pani w nich dotyka cud miod...
Odpowiedz
Moim drugim fetyszem jest naturalna opalenizna, uwielbiam taką nieco ciemniejszą karnację . Oprócz tego w moim typie są raczej filigranowe dziewczyny. Oczko
Odpowiedz
Zdecydowanie kobieca pupa.
Odpowiedz
Oprócz fetyszu stóp kręci mnie też hanjob. Uwielbiam jak moja kobieta doprowadza mnie łapkami na różne sposoby.
Odpowiedz
Ja uwielbiam seksowną bieliznę Uśmiech Często bardziej podnieca niż jej całkowity brak.
Odpowiedz
Hymmm.. Lubię patrzeć na penisy w zwodzie. Podnieca mnie i to bardzo. Kręci mnie również zapach i widok krwi mojego mężczyzny.
Ogólnie podnieca mnie zapach ludzkiego ciała i kobiecego i męskiego. Zawsze wącham kochanka/kochankę podczas zabawy.
Mam podobnie jak marszelo, lubię seksowną bieliznę i bardziej mnie kręci gdy jest niż całkowita nagość.
Odpowiedz
Ja lubię jak ,moja dziewczyna, zaklada kreacje wieczorową najlepiej z długimi rekawiczkami ,jak dla ,mnie, też odległe czasy, ale do wampiryzmu mi daleko. ..
Odpowiedz
Moim drugim fetyszem jest zapach bielizny damskiej i golenie waginy.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości