Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Inne upodobania/fetysze
  • 8 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tak jak w temacie, macie jakieś inne upodobania/fetysze? Czy poza stopami was coś bardzo szczególnie kręci?
Oprócz fetyszu stóp, też uwielbiam patrzeć się na kobiece nogi. Dodam także, że bardzo działa na mnie, gdy kobieta ma ubrane krótką spódniczkę, a do tego rajstopy, najlepiej cienki nylonik, brązowe lub czarne. Także lubię widok kabaretek na kobiecych nogach, ale akurat to widok rzadko spotykany. Poza tym ciekawi mnie temat facesitting, nie miałem okazji, ale po filmikach czuję, że coś mnie kręci. Jestem fanem kobiet, które mają rozpuszczone włosy, spięte na gumkę jakoś mi się nie podobają. Może niektórych rzeczy nie da się nazwać fetyszem, a jedynie upodobaniem lub też po prostu, coś co lubię Uśmiech
Odpowiedz
Oprócz słabości do stóp mam jeszcze słabość do nóg i ich golenia lubię oglądać jak kobieta to robi i nie ukrywam kręci mnie to Uśmiech 
Chciałbym ogolic kobiecie nogi Uśmiech
PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
Trudno nazwać fetyszem to, że lubię u kobiety rozpuszczone włosy niż spięte. Tak samo to, że wolę dziewczynę z długimi włosami niż z krótkimi.

Mój drugi fetysz nierozerwalnie wiąże się z pierwszym. Ponieważ uwielbiam kobiece stopy, to siłą rzeczy uwielbiam je również pieścić, lizać, całować, masować i tutaj drugi fetysz - łaskotać. Czyż jest piękniejszy widok niż uśmiech na twarzy kobiety? W dodatku wywołany przez odpowiednie zajęcie się jej stópkami...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Też lubię patrzeć na nogi i też wolę długie włosy u kobiety Uśmiech Co do masowania,lizania,całowania i łaskotania to oczywiste, że też to bardzo lubię Duży uśmiech
Odpowiedz
Moim drugim silnym fetyszem są używane buty,uwielbiam ich zapach oczywiście wszystkie oprócz chińskich bo te czuć oponami samochodowymiUśmiech)
Odpowiedz
...ja mam tego sporo...przede wszystkim dłonie, zapach kobiety, długa, smukła szyja, obojczyki, brzuch...
Odpowiedz
Pewnie. Grubsze łydki, kształtny tyłeczek Oczko
A tak bardziej z fetyszy to kobiecy pissing
Coś pięknego
Odpowiedz
a ja oprócz fetyszu stóp mam fetysz łaskotek (o ile można to w ogóle nazwać fetyszem Język )... lubię moją dziewczynę łaskotać pod paszkami i po brzuszku (jej brzuszek lubię też całować ale to na jedno wychodzi bo przez mój zarost to ją też łaskocze... lubię też ją całować po szyjce (ona sama zresztą też to uwielbia))... siłą rzeczy w jej przypadku moje upodobanie do łaskotania jej ciałka ogranicza się do górnej jego części bo nóżek ani stópek niestety nie czuje Smutny ... i tak samo jak Black wolę kobiety z dłuższymi i rozpuszczonymi włosami (chociaż to też trudno nazwać fetyszem Duży uśmiech )
Odpowiedz
...pissing też mnie fascynuje...zaczynam się przymierzać do tego tematu...
Odpowiedz
dwukrotnie już tu wymieniony- fetysz łaskotania stópek Uśmiech. U mnie jest to ściśle powiązane i wraz z miłością do stóp pojawiła się miłość do ich łaskotania Uśmiech

Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości