Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here


Gryzienie stóp
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
Co sądzicie o "kąsaniu" lub delikatnym "podgryzaniu" stóp, zwłaszcza podeszwy, pięty. Albo mi się wydaje albo taką czynnością można bardzo dobrze "wymasować" stopy. W końcu skora na pięcie i na śródstopiu jest dość twarda i gruba, a jej normalne wymasowanie wymaga trochę siły.
http://www.pornhub.com/view_video.php?vi...1519161135
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Według mnie to bardzo dobry pomysł, z tymże trzeba być bardzo delikatnym, żeby takim działaniem nie zadawać dziewczynie bólu. Próbowałem tego sposobu, sprawdza się Uśmiech
Odpowiedz
#3
Pomysł fajny i może dostarczyć dużo przyjemności pod warunkiem, że będzie się delikatnym Oczko Nie każdy ma grubą i twardą skórę na pięcie/śródstopiu. Ja mam delikatną i mocniejsze pieszczoty zadałyby mi więcej bólu niż przyjemności.
Odpowiedz
#4
(03-01-2017, 18:06)Diabliczka napisał(a): Pomysł fajny i może dostarczyć dużo przyjemności pod warunkiem, że będzie się delikatnym Oczko Nie każdy ma grubą i twardą skórę na pięcie/śródstopiu. Ja mam delikatną i mocniejsze pieszczoty zadałyby mi więcej bólu niż przyjemności.

Wiadomo że trzeba zachować pewną delikatność a nie przegryźć skórę. Tutaj najlepiej by się sprawdziło takie skubanie zębami, delikatnie ścisną i puścić. Lub ewentualnie "safe word" Uśmiech
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
(03-01-2017, 15:20)przemq napisał(a): Co sądzicie o "kąsaniu" lub delikatnym "podgryzaniu" stóp, zwłaszcza podeszwy, pięty. Albo mi się wydaje albo taką czynnością można bardzo dobrze "wymasować" stopy. W końcu skora na pięcie i na śródstopiu jest dość twarda i gruba, a jej normalne wymasowanie wymaga trochę siły.
http://www.pornhub.com/view_video.php?vi...1519161135

mam od niedawna taką fajną przyjaciółkę, która zgodziła się oddawać mi do dyspozycji swoje stopki i pozwoliła robić z nimi co tylko mi się wymarzy (włącznie z lizaniem czy podgryzaniem spodzików jej stópek Duży uśmiech ... niestety z przyczyn technicznych do żadnego spotkania jeszcze nie doszło ale... to tylko kwestia czasu Oczko )

BTW: czy ten filmik jest dostępny też na YT???
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem, to najlepiej żeby Pani sobie wybrała , swój własny stopień przyjemności , pan otwiera tylko paszcze a nasza luba jeździ , sobie po naszych ząbkach , po jakimś czasie , każdy już zachwyci z jakim natężeniem ma przygryzac stópke.
Odpowiedz
#7
niegłupio piszesz Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
O, nie. Gryzienia stóp nie lubię. Ewentualne lekko pięty. /ona
Odpowiedz
#9
Właśnie chodziło generalnie o pięty . Można oczywiście dodatkowo masowac delikatnie resztę stopy. Oczywiście leżąc pod Pani stópka.
Odpowiedz
#10
dokładnie tak Duży uśmiech
Odpowiedz


Bookmarks

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości