Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Grupa na facebooku
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co byście powiedzieli na taką formę jednoczenia się? Zamknięta oczywiście Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Tego typu grupy na fb nie sprawdzają się. Chyba że założysz "lewy" profil. W przeciwnym razie znajomi widzą co "lubisz" i wystawiasz. Nikt też nie chce zdradzać swoich danych.
Odpowiedz
właśnie w wypadku zamkniętych nic nie widać - nawet, że się do takiej grupy należy
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
No chyba nie do końca. Jak docieram do jakieś "grupy zamkniętej" to widzę którzy moi znajomi już tam należą. Dalej też pozostaje kwestia tożsamości.
Odpowiedz
Po założeniu takiej grupy forum straci na znaczeniu. A poza tym tego FB mam czasami po dziurki w nosie.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Wolę bez żadnych takich grup. Nie przepadam za fb(wchodzę tam raz na 4-5 dni), poza tym jak wyżej Diabliczka wspomniała: każdy tam widzi, co kto lubi itp. Jest forum, jest shoutbox, jest system PW, więc można spokojnie pogadać, popisać, podzielić się fotkami itp.
Odpowiedz
Od jednoczenia się jest właśnie forum a nie jakiś bookfaceUśmiech
Odpowiedz
Dla obecnych członków forum grupa jest niepotrzebna. Nowych też nie przyciągniecie, a jeśli już to wyłącznie fejkowe profile, jak wyżej.
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami. Sądzę, że nie ma to sensu skoro mamy forum. Uśmiech
Odpowiedz
(18-05-2017, 18:48)Stopomaniak napisał(a): Zgadzam się z przedmówcami. Sądzę, że nie ma to sensu skoro mamy forum. Uśmiech

Amen Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości