Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Footjob jako dopełnienie fetyszu
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(06-09-2016, 19:28)niewolnikkobiecychstopek napisał(a): Osobiście uwielbiam bose (w nylonach trochę obciera). Lubrykant - wcześniej stópki dokładnie wylizane, lub oliwka, bądź krem.
W skarpetkach koronkowych to jest dopiero odlotUśmiech))
Odpowiedz
Moja żona nie bardzo czuje te klimaty, więc mogę o takich zabawach tylko pomarzyć... Ale wolałbym footjob w nylonach:-)
Odpowiedz
Jeśłi chodzi o footjob, zazwyczaj kobieta robi mi go w rajstopach, skarpetkach nylonkowych. W bosych średnio lubię, jeśli już to penis między dużym, a drugim palcem u jednej stopy, a druga stopa na buzi. Przyznam jednak szczerze, ze dosc trudno mi dojsc przy footjobie. Kobietę mam wygimnastykowaną, więc często dołącza do tego usta i takie połączenie sprawia mi mega przyjemnośćUśmiech
Odpowiedz
Dla mnie osobiście footjoob to jest jak świętokradztwo, nie mógłbym zrobić czegoś takiego stopom które kocham, ale co kto woli
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
dla mnie bez apelacyjnie pończochy lub rajstopy a w szczególności prawdziwe nylonowe pończochy najlepiej ze szwem
Footjob jest super - rządzi
Odpowiedz
Ja chciałbym mieć robionego footjoba bosymi stópkami w oliwce Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie fetyszu stóp bez footjobu stopy są najpiękniejsze gdy są pobrudzone sperma :-)
Odpowiedz
(18-02-2017, 18:52)Zonaty30 napisał(a): Nie wyobrażam sobie fetyszu stóp bez footjobu stopy są najpiękniejsze gdy są pobrudzone sperma :-)
Święta prawdaUśmiech
Odpowiedz
obspermione stópki to widok iście cudny
Odpowiedz
Foot job to podstawa
Odpowiedz

Bookmarks