Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Footjob jako dopełnienie fetyszu
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bose, w rajstopach a najcześciej w pończochach cielistych/czarnych....każde moje zblizenie z kobietą wypełnione jest również footjobem. jeszcze na początku w szpilkach....potem w samych nylonach. coś pieknego i polecam każdemuDuży uśmiech jedynie w skarpetkach nie miałem możliwości bo poprostu nie lubie skarpetekDuży uśmiech a poza tym moja kobieta chodzi tylko w rajstopach/pończochach lub boso w lato
Odpowiedz
Wszystko zależy od upodobań. Doznania w bosych i nylonach są podobne - wydaje mi się, że bardziej kwestia mentalności, co kogo bardziej kręci. Stópki bose bardziej przylegają, co nie każdemu pasuje, w nylonach natomiast mogą troszkę bardziej wyślizgiwać się.
Skarpetek natomiast nie miałem okazji praktykować, ale nie spieszę się, bo mało atrakcyjne dla mnie (grubszy materiał, szorstki i nie widać stópek i są takie "mało kobiece").
Step by step, inch by inch...[Obrazek: rstGSv]
Odpowiedz
W koronkowych stópkach też fajnie
Jak np. zsunie się taka skarpetka Duży uśmiech
Odpowiedz
Najbardziej lubię jednak bosą, lubię czuć bezpośrednią bliskość stóp bez zbędnych barier. Skarpetki całkowicie odpadają . Natomiast w nylonach potrafi być całkiem miłe uczucie jednak preferuję boso bez żadnych lubrykantów
Odpowiedz
Boso ponad wszystko #klasyk
cienkie rajstopy 12 den tez magia
Odpowiedz
Ja preferuję w cienkich nylonkach, ten lekko szorstki a jednak wciąż szalenie delikatny dotyk dodatkowo mnie pobudza Uśmiech
Odpowiedz
Szperając w internecie znalazłem od taki tekst Uśmiech)

Szukaj w abcZdrowie.pl

Nudzisz się w łóżku? Spróbuj footjob!

mgr Magdalena Boniuk

Seksuolog, psycholog, terapeuta młodzieży, dorosłych i rodzin.
Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych. Jedną z nich jest tak zwany footjob. Polega ona na pocieraniu penisa stopą w celu wywołania podniecenia seksualnego i doprowadzenia partnera do orgazmu. Widok zadbanych stóp pocierających narządy płciowe jest bardzo ekscytujący, nie tylko dla fetyszystów. Footjob należy wykonywać poprzez oplecenie stopami nasady penisa oraz przesuwanie stóp do góry i do dołu. Może wydawać się to proste, ale zanim zdecydujesz się na footjob, powinieneś poznać zasady tej techniki.

1. Footjob dla początkujących
Przede wszystkim strona aktywna w footjob powinna wcześniej zadbać o higienę. Należy dokładnie umyć nogi, zrobić peelingstóp i usunąć martwy naskórek. Konieczne jest staranne obcięcie paznokci u stóp w taki sposób, by ich brzegi były gładkie. Można pomalować paznokcie, na przykład na czerwono, ale trzeba to zrobić przynajmniej na dzień przed planowaną randką. W ten sposób, jeśli partner włoży palce u stóp do ust, nie będzie czuć chemicznego posmaku.
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
Wgl sie z tym nie zgadzam.
"Należy dokładnie umyć nogi"
Co za bzdury. Sama tego pewnie nigdy nawet nie robiła a pisze o tym artykuł w necie. Beka
Z własnego doświadczenia footjob stópkami po kąpieli jest mało podniecający przynajmniej dla mnie. Chyba, że w wannie podczas kąpieli. Ale najbardziej podniecający jest footjob spoconymi stópkami po całym dniu. Fajny też jest brudnymi stopami po bosym chodzeniu np.
Odpowiedz
Z footjobem jest tak jak z seksem w ogóle. Można bez mycia wcześniej, ale o higienę trzeba dbać tak czy owak, więc wypadałoby sobie umyć po, objętnie czy wkładamy między stopy czy w inny otwór.
Odpowiedz
...jak dla mnie totalnie aseksualny opis bardzo rozkosznej czynności Uśmiech...z pewnością by mnie do FJ nie przekonał...
Odpowiedz

Bookmarks