Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz stóp w relacij femdom.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wygląda u was kwestia fetysz u stóp w relacji femdom.
W mojm przypadku kontaktu ze stopami mojej kobiety występuje raczej jako nagroda za "dobre sprawowanie".
Stopki pod nos dostaje tylko wtedy kiedy dobrze się spisałem, jeśli nie to pani macha mi tylko stopką przed twarzą i powie "chciałbyś? , następnym razem postaraj się bardziej."

Noszę również na codzień pas cnoty, wiec czesto kontakt ze stopami moze być uzyty jako tortura. Jeśli wiem że będzie on zdejęty dopiero za 3 dni a dostaje całodniowe stopy na twarz to jest to jedna z najgorszych rzeczy, odczuwam silne podniececie jednak wiem że spełnienie nastąpi dopiero za kilka dni.

Opiszę jeszcze historie z przednia kilku dni.
W zamian za posprzątanie calego mieszkania, leżałem na podłodze i lizalem jedna stopkę podczas gdy druga doprowadzala mnie do orgazmu ponieważ dostałem tego dnia pozwolenie w ramach nagrody. I kiedy byłem już blisko , chyba z podniecenia niechcaco ugryzlem w stopę moja dziewczynę, co poskutkowało przerwaniem stymulacji i założenie pasa na kilka kolejnych dni.

Także jak widać stopy mogą służyć zarówno jako nagroda i kara.

A jak to wygląda u was ?
Odpowiedz
Podoba mi się Duży uśmiech ale ja nie żyję w związku femdom i nie chciałabym tak żyć. Zdecydowanie wolę związek cuckold Oczko
Odpowiedz
Ja mam nagrody codziennie,albo kiedy zechce,choć muszę przyznać brzmi ciekawieUśmiech
Odpowiedz
Powiem tylko, że fajną masz dziewczynę opisz jak znajdziesz chwilę jak to się wszystko zaczeło
Odpowiedz

Bookmarks